Zavrieť

Porady

Prevzaté účtovníctvo

Chcem Vás poprosiť o radu ako by ste riešili tento problém. Začala som v roku 2011 učtovať firmu a teraz som prišla na to, že inventúra účtov nesedí so skutočnosťou. Faktúry na účte 321, ktoré boli k 31.12.2010 v inventúre, boli uhradené v r. 2010. a jedna veľká faktúra opačne, nie je v inventúre a uhradila sa až v 2/2011. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    ilona Pozri príspevok
    Chcem Vás poprosiť o radu ako by ste riešili tento problém. Začala som v roku 2011 učtovať firmu a teraz som prišla na to, že inventúra účtov nesedí so skutočnosťou. Faktúry na účte 321, ktoré boli k 31.12.2010 v inventúre, boli uhradené v r. 2010. a jedna veľká faktúra opačne, nie je v inventúre a uhradila sa až v 2/2011. Ďakujem.
    Tiež som sa takto trápila s jednou firmou, musíš urobiť rekonštrukciu účtovníctva za minulé obdobie, aby si sa dopátrala ku chybe, keďže nesúhlasí taký účet ako 321 na knihu záväzkov, predpokladám, že tam budú aj iné chyby.

    Prevzaté účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.