Zavrieť

Porady

Kto sa chce pridat a ist s nami do Tatralandie bude to lacnejsie

ahojte vsetci hladame 2 max.3 ludi ktori by sli do aquaparku tatralandia v termine od 1.8- 22.8. v tychto dnoch na tyzden .a zobral by si s nami ten apartman alebo bungalov .bolo by to lacnejsie pretoze ked idu len 2 ludia doplacaju aj za volne miesta tak ak je niekto v podobnej siituacii a hlada tiez niekoho sa ozvite .pretoze pre dvoch to vychadza na tyzden 700 eur kedze sa doplaca aj za tie volne postele a ked pojdu 4 ludia tak to jedneho vyjde len 260 na tyzden .ozvite sa ak chcete ist ,seriozne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

    yoyo3333
    LEYLA69 Pozri príspevok
    ahojte vsetci hladame 2 max.3 ludi ktori by sli do aquaparku tatralandia v termine od 1.8- 22.8. v tychto dnoch na tyzden .a zobral by si s nami ten apartman alebo bungalov .bolo by to lacnejsie pretoze ked idu len 2 ludia doplacaju aj za volne miesta tak ak je niekto v podobnej siituacii a hlada tiez niekoho sa ozvite .pretoze pre dvoch to vychadza na tyzden 700 eur kedze sa doplaca aj za tie volne postele a ked pojdu 4 ludia tak to jedneho vyjde len 260 na tyzden .ozvite sa ak chcete ist ,seriozne.
    Ja som tam bol tento rok este ked bolo tak pekne a teplo.
    Bolo tam super. My sme boly len dvaja so ženou a tiež sme si doplácali tie dve volné miesta, ale vobec nebanujem. avšak je pravda že neviem ako by ste tam spaly 4 dospelý. Je tam jedna izba s jednou manželskou postelou a jednou válandou, tak tam by ste mohly spať trebárs vy, a potom je tam uz len jedna obývačka s rozkladacím mini gaučom, tam možno tiež 2 ludia by sa núdzovo vyspaly.
    Ide o to, že keď tí čo budú spať v spálni budú chcieť ísť napr. na WC, tak musia ísť tým dvom cez tú obývačku. Netvrdím že sa to nedá, alebo že by sa tam 4-5 ludia nemohly vyspať, ale ja osobne potrebujem svoje súkromie a nie aby mi hocikedy najmä v noci niekto prebehoval okolo postele.
    Ale pokial to niekomu nevadí, tak to ubytovanie určite odporúčam. Je tam fakt výborne. Ideálne je to však pre rodinku 2 dospelý + 2-3 deti.
    Prajem Vám príjemnú dovolenku...

    Kto sa chce pridat a ist s nami do Tatralandie bude to lacnejsie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.