Zavrieť

Porady

Nezobrazuje sa mi USB!!

Zdravim.
Mam taky blby problem.
Na kamosovom PC som vytiahol na rychlo USB ADATA 16GB kluc. Prisiel som domov dal do PC, v sounde mi piplo ze som ho pripojil, ale nezobrazilo mi ho v Tento pocitac. Jedine kde ho vidim je Spravca zariadeni, a tlaciarne alebo faxy, ale vo vlastnostiach pise ze nevie ani typ ani velkost. Neviem ho nijako naformatovat ani nic podobne, kedze v Tento pocitac mi ho neukaze.
Pise ze zariadenie je pripojene, a ze ide v poriadku ale ako keby bolo zablokovane. Priradil som mu dokonca ine pismeno jednotky cez Spravu diskov, ale nic. Tam mi pise ze "Vymenitelne medium H" a pod tym "Ziadne medium".
Prosim Vas pekne o nejaku radu, pripadne program ktory ho najde a bude sa dat formatnut.
Skusal som ho aj cez "Acronis Disk Director Home" a "Partition Magic" ale ani ho tam neukazalo.
Vopred za kazdu odpoved pekne Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    aresasus Pozri príspevok
    Zdravim.
    Mam taky blby problem.
    Na kamosovom PC som vytiahol na rychlo USB ADATA 16GB kluc. Prisiel som domov dal do PC, v sounde mi piplo ze som ho pripojil, ale nezobrazilo mi ho v Tento pocitac. Jedine kde ho vidim je Spravca zariadeni, a tlaciarne alebo faxy, ale vo vlastnostiach pise ze nevie ani typ ani velkost. Neviem ho nijako naformatovat ani nic podobne, kedze v Tento pocitac mi ho neukaze.
    Pise ze zariadenie je pripojene, a ze ide v poriadku ale ako keby bolo zablokovane. Priradil som mu dokonca ine pismeno jednotky cez Spravu diskov, ale nic. Tam mi pise ze "Vymenitelne medium H" a pod tym "Ziadne medium".
    Prosim Vas pekne o nejaku radu, pripadne program ktory ho najde a bude sa dat formatnut.
    Skusal som ho aj cez "Acronis Disk Director Home" a "Partition Magic" ale ani ho tam neukazalo.
    Vopred za kazdu odpoved pekne Dakujem
    DOsť možné, že je v háji. Mne to tiež spravil jeden USB kľúč a už to nerozchodil. Tiež sa tváril, že sa pripája, dióda na USB kľúči blikala ako splašená, ale nikde ho neukázalo. Proste stáva sa...

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    aj mne sa to stalo...............raz za čas nedám pozor a je po USB.

    Nezobrazuje sa mi USB!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.