Zavrieť

Porady

Používate live chat?

Všimol som si, že sa začína rozmáhať tento live chat http://www.zopim.com/pricing . čo vy na to? Používate ho? Máte nejaké skúsenosti? Myslíte, ž by to ľudia využívali? Na druhej strane si myslím, že ak mam e-mail v telefóne, tak sa bez toho dá prežiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    moj nazor? pri velkych obchodoch mas vzdy niekoho na maili, takze to je jedno
    pri malych obchodoch ak nemas, tak ti nema ani kto sediet pri live chate...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    U nas na to ludia az tak nedaju. Ale ak predavas do Azie alebo do Ruska tak to skvele zvysuje predaj.

    vimar_77 je offline (nepripojený) vimar_77

    vimar_77
    áno, sme s touto funkciou spokojní, predávame tovar, kde je často pred kúpou potrebné sa vopred poradiť a naši klienti to aj často využívajú - mnohokrát sa stane, že na základe četu (aj telefonátu) zmenia svoje rozhodnutie.

    D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

    D.Halas
    Akakolvek komunikacia medzi obchodom a zakaznikom pomaha zvysit doveryhodnost predajcu a samozrejme spokojnost zakaznika (ak mu je poskytnute kvalifikovane poradenstvo).

    Pre zakaznika je jednoduchsie si otvorit chat, kde je sanca na okamzitu reakciu a nemusi vypisovat adresu, predmet.

    Co sa tyka konkretneho poskytovatela chatovej sluzby, neviem poradit, kazdopadne urcite by som neradil nechat mail ako jediny sposob kontaktu.

    kolac je offline (nepripojený) kolac

    kolac
    myslim ze nieje na skodu uvadzat pri kontaktoch napriklad aj Skype kontakt. Ludia sa vam mozu ozvat "telefonicky" a zaroven bezplatne.

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Pokial Live Chat, tak potom ale cely den pri tom niekto musi sediet. Lebo pekne to vyzerat nebude, ked pol dna bude chat offline, alebo nikto nebude odpovedat. To radsej potom uz len email, na ktory sa odpoveda, ked je cas.

    pjan je offline (nepripojený) pjan

    pjan
    Chceli by sme aj my pouzivat zopim, no nevieme kde a ako v tom programe si nastavime vlastne otazky, resp. aspon kde a ako sa tam nastavuje slovencina??
    Dakujem za radu.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Ja používam už týžden livechatoo.com ... objednávky a reakcia je hlavne zo zahraničia ... a aj odpovedajú hlavne ludia z mimo SK . Ale odporúčam aspoň vyskúšeť ... Výhodou je hlavne SK administrácia .. ALE pozor FAKT na LIVE musí byť človek maximálny čas ...

    U nás som hlavne Ja .

    Používate live chat?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.