Zavrieť

Porady

Problém s ikonami v celom PC

dravím Vás. Mám taký problém o ktorom som nikde nič nevedel nájsť, tak snáď mi poradíte. Chcel som použiť daemon tools lite, ale mi len blikla obrazovka a 90% ikon v PC preskočilo na ikony daemon toolsu. Následne ak som na niečo klikol, tak mi vypísal nejaký error. Nedá sa ale nič robiť, lebo na všetko mi vypíše error. V noci som vypol PC a dnes ráno mi zaplo a ikony sú už bez znaku DT, ale sú úplne prázdne. Nič na nich nieje a ani sa nedajú samozrejme využiť. Neviete ako by sa dal obnoviť pôvodný stav ? Už som skúšal snáď všetko možné, ale nerozumiem sa veľmi do PC, tak mi možno poradíte.

Neviem priamo sem pridať foto, tak som to odfotil s mobilom a hodil na ulozto. Môžete pozrieť tam. ďakujem http://www.ulozto.sk/10196240/chyba-ikony-jpg
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Ak si robíš body obnovy tak skús sa vratiť do posledného bodu obnovy...ak to nepomôže, skus odinštalovať DT.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    bobino38 Pozri príspevok
    Ak si robíš body obnovy tak skús sa vratiť do posledného bodu obnovy...ak to nepomôže, skus odinštalovať DT.
    nerobím bohužiaľ a keď som šiel na uninstal, tak mi vypisalo rovnaky error ako na všetko. čiže sa to samo zablokovalo...

    dykeer je offline (nepripojený) dykeer

    dykeer
    Skus poslednu funkcnu konfiguraciu systemu alebo nudzovy rezim. Popripade existuju vselijake windows repair tools spustitelne priamo z bootovacieho CD

    mato650 je offline (nepripojený) mato650

    mato650
    no skor to vyzera ze toto nebude praca DT ale nejaky "sprievodny" program...ked sa ti podari cez nudzovy rezim zbavit DT sprav radsej aj hlbkovy test na virusy

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    no volám technika, absolútne netuším čo s tým je. dokonca sa to nedá ani obnoviť, lebo aj na to vypíše error...

    Problém s ikonami v celom PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.