Zavrieť

Porady

Platová trieda

Chcela by som sa opýtať, či niekto nevie, do akej platovej triedy by som bola zaradená, ak začnem robiť vychovávateľku.Mám len strednú pedagogickú školu (pomaturitné štúdium) - učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo. Prax nemám žiadnu. Je to platová trieda 7?Ďakujem vopred za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Pri nástupe to bude 7. PT, po ukončení adaptačného vzdelávania 8. PT.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Informácie o adaptačnom vzdelávaní sú tu:

    http://www.skolskyportal.sk/clanky/p...ho-vzdelavania

    Trvá spravidla rok, úlohou riaditeľa je zaradiť Vás do adaptačného vzdelávanie. Ak tak neurobí, upozornite ho. Bez adaptačného vzdelávania by ste nepostúpili do vyššej PT.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    adelina 333 Pozri príspevok
    Takže teraz mám dilemu, či mám vôbec nastúpiť. Veď to by som mala hrubú mzdu 402, čistú 338eur. A ešte precestujem kopu peňazí. To už nemám nárok na nič iné? Predtým som bola na MD 3 roky a predtým som 2 roky robila v jednej firme, teraz som na ÚP. Započítava sa len pedagogická prax?Ďakujem za odpoveď (aj za tie predošlé:-))
    Zamestnávateľ môže pre zvýšenie tarifného platu započítať aj nepedagogickú prax a to až do výšky 2/3. Je to čiste na zamestnávateľovi.

    adelina 333 je offline (nepripojený) adelina 333

    adelina 333
    Takže teraz mám dilemu, či mám vôbec nastúpiť. Veď to by som mala hrubú mzdu 402, čistú 338eur. A ešte precestujem kopu peňazí. To už nemám nárok na nič iné? Predtým som bola na MD 3 roky a predtým som 2 roky robila v jednej firme, teraz som na ÚP. Započítava sa len pedagogická prax?Ďakujem za odpoveď (aj za tie predošlé:-))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.