Zavrieť

Porady

ako spravit fakturu?

prvykrat som spolupracovala so zlavovym portalom a predalo sa cca 22 kuponov, chcu odo mna vystavit fakturu, aby mi mohli poslat peniaze, lenze neviem ako...co im mam v tej fakture uctovat? predavali sa hodinky, mam tam dat ze predanych 22 hodiniek alebo mam fakturovat sluzbu - sprostredkovanie? alebo tam treba nejako dat tu odmenu 15 % ? prosim o rady...dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ak zlavový portál fyzicky bude tie hodinky dodávať klientom, a kúpili ich od teba, tak by si mala faktúrovať 22 ks hodiniek... ak oni predali 22 ks kupónov, ktoré si potom zákazníci u teba uplatnia tak vlastne sprostredkovali službu oni tebe t.j. faktúra by mala ísť z ich strany lebo ty si si službu objednala a oni ju pre teba vykonali... (takže logicky mi príde, že faktúrovať by mali oni tebe)

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    asi ste vy neposielali hodinky a taktiež oni nepredávali kupóny len tak na dobré slovo... máte medzi sebou dajakú zmluvu a čo je jej predmetom k čomu Vás vzájomne zaväzuje...

    keďže kupóny predávali pod svojim menom na svojej stránke a ty si bola len dodávateľ, tak by som im vystavil faktúru na 22 ks hodiniek s 15 % zľavou (provízia za predaj) a priložil dodací list s 22 adresami, kam všade boli hodinky dodané...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.