Zavrieť

Porady

Objednávka cez internet

Dobrý deň, potrebujem pomoc, objednala som si cez internet encyklopedicke karty o ludskom tele. Po mesiaci mi asi teda objednávka prišla domov, ale: je pri nej banková zloženka, ktorú mám za to zaplatiť, alebo nemusím zaplatiť, ak si objednám ďalších 20 a neviem ešte čo... vôbec sa mi to nepáči a nakoniec ani tie karty ktoré mi prišli, myslela som si, že to bude komplet zaplatím a bude pokoj ale oni to takto blbo vymysleli že už o to nemám záujem a chcem sa ich čo najrýchlejšie zbaviť. ale neviem čo mám robiť. Ešte som nič nezaplatila, mám im to poslať spať, nejaký list k tomu alebo čo? Budem mat od nich pokoj, alebo čo budem mať ako doklad, že som to vlastne ukončila keby došlo k nejakému problému? Pomôžte mi, viem, že čím skôr, tým lepšie...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Radím zaplatiť, asi pred 10-12 rokmi aj mne prišli kartičky s receptmi na varenie dokonca k nim bola veľká krabica, kde sa dali zakladať. Asi po 3 mesiacoch prišla faktúra, tú som ignorovala, veď v objednávke stálo dodanie zadarmo na ukážku s možnosťou prípadného ďalšieho zakúpenia kartičiek. Začali prichádzať upomienky, keď prišla posledná pred exekútorská utekala som na poštu. Ako vidím s odstupom času je to tu znova, akurát sa zmenila tematika kartičiek.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zabaľ to všetko, pošli im to späť s prípisom, že nemáš záujem. Je to stará taktika: pošlú prvú sériu zadarmo, prípadne za 3€, no následujúce (pokiaľ sa súhlasí) sú už často po 10-20€ za balík a budú posielané stále + zloženky.
    BTW: poučenie - neskočiť na sladké rečičky o výhodnosti, ktoré uvádzajú - je to ich marketing - nalákať a potom si za to dať poriadne zaplatiť.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak si si to objednala, tak zaplat a ak nechces nic dalsie, tak im to oznam pisomne, nalepsie doporucene.Ak ti budu aj nadalej posielat baliky, nepreber ich a ziadaj postu poslat spat ako neprevzate.
    Starostlivo si odloz nielen doklad o podani ,ale aj kopiu listu,lebo sa stava, ze po par rokoch ti pride sek na vymahanie penazi od vymahacskej firmy a s riadnymi urokmi navyse.

    Objednávka cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.