Zavrieť

Porady

Suhrný výkaz -súrne

Ahojte, potrebujem pomoc pri podávaní SV, dostanem sa po podpísanie dokumentu, no keď ho chcem odoslať, tak ako keby mi PC zamrzol , neviete čo stým??
ďalšia otázka je ohľadne podania dodatočného SV - idem doplniť údaje, a teraz neviem, či na prvej strane celková hodnota dodaných tovarov sa dáva už len hodnota doplených údajov, či celková sčítaná s riadnym SV.
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

kimart Pozri príspevok
Ahojte, potrebujem pomoc pri podávaní SV, dostanem sa po podpísanie dokumentu, no keď ho chcem odoslať, tak ako keby mi PC zamrzol , neviete čo stým??
ďalšia otázka je ohľadne podania dodatočného SV - idem doplniť údaje, a teraz neviem, či na prvej strane celková hodnota dodaných tovarov sa dáva už len hodnota doplených údajov, či celková sčítaná s riadnym SV.
S tým prvým prípadom ti poradiť neviem, ake to nevyhadzuje žiadnu chybu, tak neviem. Ak používaš IE, kontrola vyplnenia je ok, a vyberáš správny certifikát... tak neviem.

Čo sa týka dodatočného SV, tak do neho sa dávajú len opravené údaje, teda ak si vynechal nejaký riadok v riadnom SV, tak do dodatočného ide iba tento jeden riadok. Tým pádom na prednej strane musí byť sumár súm z druhej strany, inač ti to bude vyhadzovať chyby, že SV je zle vyplnený.
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

Ak to to zamrzá treba sa pozrieť v akom prehliadači internetu to robíš, či v mozille alebo explorer. Treba to robiť cez explorer.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Ahojte,
idú vám dnes odosielať SV? Označím, podpíšem a nič Tvári sa, že hotovo, prázdna obrazovka, žiadna potvrdenka ani v odoslaných dokumentoch nič, telefón nedvíhajú, stále som v poradí...sa na to môžem
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som chvalabohu posielala okolo polnoci... islo všetko ok. Zadávateľ otázky ma tuším ten istý problém
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

vyzerá to, že hej. Takže nie som sama. Aspoň nejaká útecha. Až na to, že zajtra budem mať kopec inej roboty - že vedenie zasadá, tak som to chcela odoslať dnes. No čo už. Ja mám rada el.komunikáciu, ale to, čo sa mi deje tento mesiac - do UNION-u som výkazy posielala dva dni, teraz toto, ešte bude DPH - dúfam, že zas niečo....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som tento mesiac vynervačila až až...dúfam, že už bude iba lepšie.
0 0
PRIMAT PRIMAT

PRIMAT je offline (nepripojený) PRIMAT

aj mne to dnes presne tak isto zamrza. Posielala som to hádam 5 krát a stále to isté.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
tictac7 Pozri príspevok
Ahojte,
idú vám dnes odosielať SV? Označím, podpíšem a nič Tvári sa, že hotovo, prázdna obrazovka, žiadna potvrdenka ani v odoslaných dokumentoch nič, telefón nedvíhajú, stále som v poradí...sa na to môžem
Využi na podanie SV eDane. je 19-steho. Určite mnohí podávajú SV.
3 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

domenico.office Pozri príspevok
Využi na podanie SV eDane. je 19-steho. Určite mnohí podávajú SV.
...a ako? Odtiaľ sa predsa nedá posielať. A nemáme ZEP....
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
tictac7 Pozri príspevok
...a ako? Odtiaľ sa predsa nedá posielať. A nemáme ZEP....
Aplikácia je určená práve aj na podávanie dokumentov a je jedno, či so ZEP, či bez ZEP.
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Cez eDANE som to nikdy neskúšala, ani som netušila že to ide. Určite to vyskúšam... Vždy som to robila priamo na portáli.
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

Mne to tiež nešlo. Ako keby zamrzlo. Cez tu aplikáciu e-dane mi to prešlo v pohode. Nemusíš mať ZEP. Stiahnuť zo stránky drsr aplikáciu ale musíš mať všetky tie komponenty čo sú tam uvedené. Ale v program.vybaveniach nie som zbehlá. TAk v tom neporadím ako sa to robí.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

domenico.office Pozri príspevok
Aplikácia je určená práve aj na podávanie dokumentov a je jedno, či so ZEP, či bez ZEP.
Ďakujem veľmi pekne za radu, takto mi to išlo. Ja som to doteraz používala len na vypĺňanie, potom som si uložila a na drsr som to natiahla. Nikdy som to tam neskúsila podpísať, som si doteraz myslela, že je to len pre ZEP. Ešte raz vďaka
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ale dá, aj bez ZEP-u. Cez e-dane sa dá stále podávať, aj keď je portál drsr.sk nefunkčný.
2 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Ja sa chcem spýtať, keď v tomto poslednom období nemám žiadne plnenie, ktoré by podliehalo podaniu súhrnného výkazu, mám poslať výkaz nulový, alebo nemám poslať vôbec? Ak ani v budúcnosti nebudem už mať takéto plnenia mám sa nejako odhlásiť na DÚ z posielania takýchto výkazov? Plátca DPH stále zostávam, ale len na území SK. Ďakujem.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Fany Pozri príspevok
Ja sa chcem spýtať, keď v tomto poslednom období nemám žiadne plnenie, ktoré by podliehalo podaniu súhrnného výkazu, mám poslať výkaz nulový, alebo nemám poslať vôbec? Ak ani v budúcnosti nebudem už mať takéto plnenia mám sa nejako odhlásiť na DÚ z posielania takýchto výkazov? Plátca DPH stále zostávam, ale len na území SK. Ďakujem.
Nulový SV sa nepodáva ak sa nemýlim
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

no konečne som sa tam dovolala, ide to odtial posielať, povedala mi ako. Odoslala som to len tam je, že sa mám pozrieť na to či to je odoslané v schránke správ a tam nič nie je, tak teraz neviem.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Daj tomu pár minút, aby na DÚ stihol niekto tu správu naťukať na stroji a poslať ti ju do schránky
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Fany Pozri príspevok
Ja sa chcem spýtať, keď v tomto poslednom období nemám žiadne plnenie, ktoré by podliehalo podaniu súhrnného výkazu, mám poslať výkaz nulový, alebo nemám poslať vôbec? Ak ani v budúcnosti nebudem už mať takéto plnenia mám sa nejako odhlásiť na DÚ z posielania takýchto výkazov? Plátca DPH stále zostávam, ale len na území SK. Ďakujem.
Nulový SV sa nepodáva. nevznikla žiadna povinnosť ho podať.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

O.K. zk24, ja som tiež netrpezlivá a za posledných 15 minút som tam pozerala asi 10-krát. Asi idem robiť niečo iné a skúsim o hodinku-dve

zas mi to hodilo o príspevok nižšie...dnes je teda deň....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať