Zavrieť

Porady

Suhrný výkaz -súrne

Ahojte, potrebujem pomoc pri podávaní SV, dostanem sa po podpísanie dokumentu, no keď ho chcem odoslať, tak ako keby mi PC zamrzol , neviete čo stým??
ďalšia otázka je ohľadne podania dodatočného SV - idem doplniť údaje, a teraz neviem, či na prvej strane celková hodnota dodaných tovarov sa dáva už len hodnota doplených údajov, či celková sčítaná s riadnym SV.
Usporiadat
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
polis1 Pozri príspevok
no ale od rána neprišla žiadne potrvdenie a ani nie je vidieť že by to bolo odoslané, tak teraz neviem čo s tým. Robila som to cez Edane.
Nestresujte sa. Keď spojazdnia stránku, skontrolujete si to.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Mne to teraz dalo Správu o odoslaní dokumentu.

Ale už asi 2 hodiny som sa mordovala s odoslaním, kým som si na FB neprečítala, že im to zase nefunguje. Radosť pracovať
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Majú veľký cervený oznam aj na stránke drsr.sk V com vsetko je FCB uzitocny
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

tam som nakukla zo zúfalstva, a tiež na poradu. O 10 som si tam ten oznam fakt nevšimla, neviem či tam bol
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

tiez dve hodiny nad tym sedim na tri krat som jednu firmu vyplnala a dala som podpisat,odoslat a zmrznute odosielanie aj pol hodinu a nikde to nemam zaznamenane takze to asi neodoslalo..... takze som si nasla uzasny oznam Daňové riaditeľstvo SR si Vás dovoľuje informovať, že Portál daňovej správy SR je z dôvodu prebiehajúcej technickej aktualizácie momentálne nedostupný.
Za dočasné obmedzenia na strane užívateľov sa ospravedlňujeme.
a to je to najdolezitejsie co clovek potrebuje jeden den pred terminom podania suhrnneho vykazu.....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Oni napíšu, že sa ospravedlňujú, a všetko je vyriešené. Žiaden postih. Keď im jeden deň nefunguje portál, mala by sa lehota na podanie výkazu automaticky o ten jeden deň predlžovať.
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
zk24 Pozri príspevok
Oni napíšu, že sa ospravedlňujú, a všetko je vyriešené. Žiaden postih. Keď im jeden deň nefunguje portál, mala by sa lehota na podanie výkazu automaticky o ten jeden deň predlžovať.
Super nápad, len na toto zákonodarci vôbec nemysleli !
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ako by sa tvárili, keby som im napísala: "Z dôvodu technickej aktualizácie firemných počítačov, nemáme možnosť využívať služby portálu daňovej správy. Za toto sa Vám ospravedlňujeme. O dobe odoslania súhrnného výkazu Vás budeme informovať"

Sú to proste majstri sveta...
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

prosim vas ako sa posiela suhr.vykaz cez E-Dane ked nemam elektronicky podpis? alebo aky sposbom ho odoslat ked mame len dohodu bez elektr.podpisu?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Majka Pozri príspevok
prosim vas ako sa posiela suhr.vykaz cez E-Dane ked nemam elektronicky podpis? alebo aky sposbom ho odoslat ked mame len dohodu bez elektr.podpisu?
Tak isto ako cez portál. Dá sa načítať aj XML súbor, aj krycí list vytlačiť.
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

QUOTE=Majka;1874825]prosim vas ako sa posiela suhr.vykaz cez E-Dane ked nemam elektronicky podpis? alebo aky sposbom ho odoslat ked mame len dohodu bez elektr.podpisu?[/QUOTE]

po skusteni edane vybrat z hornej listy polozku dan z pridanej hodnoty - v rozbalovacom poli suhrnny vykaz... vyplnit alebo nacitat tlacivo (napr ak Vam program vytvorei suhrnny vykaz v xml subore)
nasledne je dole kontrolovat, vytlacit PODPISAT , po staceni podpisat vypyta Vase ID a heslo... dokukemnt bude podpisany a nasledne tlacitko odoslat...
1 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

hurá, zo včerajška mám akceptované všetky SV aj štvrťročné prehľady posielané cez e-dane
0 0
vanna vanna

vanna je offline (nepripojený) vanna

Keďže nešiel včera portál, poslala som súhrnný výkaz cez eDane a dnes som si skontrolovala či je to v dokumentoch. Je, ale podarilo sa mi nejako prekliknúť na IV. Q. 2011 a teraz neviem, ako to mám opraviť. Dá sa to stornovať?, alebo mám poslať čistý súhrnný výkaz za IV. Q.2011 a napíšem opravný?
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

vanna Pozri príspevok
Keďže nešiel včera portál, poslala som súhrnný výkaz cez eDane a dnes som si skontrolovala či je to v dokumentoch. Je, ale podarilo sa mi nejako prekliknúť na IV. Q. 2011 a teraz neviem, ako to mám opraviť. Dá sa to stornovať?, alebo mám poslať čistý súhrnný výkaz za IV. Q.2011 a napíšem opravný?
Podaj rýchlo opravný. Za IV.Q.2011 predsa ešte nemôžeš podať, keď neskončil...
0 0
vanna vanna

vanna je offline (nepripojený) vanna

A čo mám dať do toho opravného? sumy s mínusom, alebo čistý?
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

vanna Pozri príspevok
A čo mám dať do toho opravného? sumy s mínusom, alebo čistý?
Všetko tak, ako má byť - opravný SV totiž nahrádza riadny SV. Čiže oprav ten štvrťrok a všetky ostatné údaje vyplň tak, ako v tom chybnom.
Akurát nezabudni označiť krížikom, že je to "opravný" SV.
1 0
vanna vanna

vanna je offline (nepripojený) vanna

Ďakujem za rýchlu odpoveď, takže označím opravný za IV.Q.2011 a druhá strana bude čistá, lebo ešte neviem, aké budú obchody
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

vanna Pozri príspevok
Ďakujem za rýchlu odpoveď, takže označím opravný za IV.Q.2011 a druhá strana bude čistá, lebo ešte neviem, aké budú obchody
Nie, nepochopila si ma. Ten, čo si teraz podala a v ktorom si chybne označila 4. štvrťrok, tak ten teraz podáš znovu ako opravný (všetko vyplníš, tak ako si vyplnila - len zaškrtneš voľbu "opravný" a zmeníš ten štvrťrok na 3. štvrťrok).
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ked podás opravný teraz, oni automaticky "zahodia" ten co si podala vcera. Takze podaj ako keby nanovo 3Q a zaskrtni opravný. Oni ten vcerajsi 4Q nebudu brat v uvahu.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
vanna Pozri príspevok
Ďakujem za rýchlu odpoveď, takže označím opravný za IV.Q.2011 a druhá strana bude čistá, lebo ešte neviem, aké budú obchody

Jednoducho, zabudni na to čo si podala a podaj správny tak ako mal byť za 3. Q. 2011 ale nebude vyznačený riadny ale opravný !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať