Zavrieť

Porady

Výpis z DP rok 2005

Kto mi vie poradiť v tom, odkiaľ sa dá stiahnuť "Výpis z daňového priznania rok 2005"?
Usporiadat
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Asi nové tlačivo ešte nie je. Na stránke sociálnej poisťovne je za r. 2004. Možno stačí prepísať rok?
link : http://www.socpoist.sk/files/novefor...s_zDP_2004.doc
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

bolo by to fajn, ak by stačilo tento rok prepísať, ale ja som už taký neveriaci tomáš... tohto roku podávam predčasne DP a klientke sa nepáčilo, že som jej túto prílohu nedala, lebo možno to sama nebude vedieť vypísať.. Aj na d.ú. bolo treba čakať na nové tlačivá... a sú bez toho potvrdenia, žiaľ
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Skúsiť treba (tf.) v Soc. poisťovni, to je pre nich tlačivo (a pre ZP). Mali by ho mať, alebo aspoň vedieť informovať, či platia tie vlaňajšie.
0 0
Kurucz Kurucz

Kurucz je offline (nepripojený) Kurucz

Na DÚ mi povedali, že na rok 2005 tlačivo "Výpis z DP" bude k dispozícií v sociálnej poisťovni. V soc. poisťovni sa čudovali, že čo chcem, však je len január.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Predpokladám správne, ak si myslím, že výkazy k DP sa nemenia? T.j. zostávajú minuloročné?
0 0
Kurucz Kurucz

Kurucz je offline (nepripojený) Kurucz

Výkazy k daňovým priaznaniam aj v JÚ aj v PÚ sa nemenia oproti minulému roku. Výpis z DP za rok 2005 pre FO bude nový, nakoľko aj daňové priznanie pre FO je zmenený oproti minulému roku (sú tam posunuté riadky) a tým pádom nemôže byť použité tlačivo z roku 2004.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kde sa ponáhľaš , však je ešte len 25.januára . Chceš byť prvý v podaní DP a Výpisu ?:p Naše inštitúcie nie sú ešte pripravené na nové tlačivká .
0 0
Kurucz Kurucz

Kurucz je offline (nepripojený) Kurucz

Na internetovej adrese SP som našiel Výpis z DP na rok 2005, priložím ako prílohu, dá sa to stiahnúť.
http://www.socpoist.sk/files/novefor...s_zDP_2004.doc
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Ako vidieť, SP sa snaží! Pozerám, že 23.1.som pripájal link na tlačivo r. 2004 a o dva dni je už aktuálne!
0 0
Ludula Ludula

Ludula je offline (nepripojený) Ludula

žena
Ďakujem, ja som tiež toto tlačivo nemohla doteraz nikde nájsť.
0 0
Adula Adula

Adula je offline (nepripojený) Adula

Na zdratotnu ešte zatiaľ nieje, alebo sa podáva to isté čo na sociálnu, lebo na tom na Soc. je uviest IČ od sociálnej. Adula
0 0
Ludula Ludula

Ludula je offline (nepripojený) Ludula

žena
Výkaz z DP 2005 sa na SP podáva do 30.6.2006 a na zdravotnú poisťovňu sa má dokedy odovzdať.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Do zdravotnej poisťovne sa odovzdáva rovnaký výpis ako do sociálky?
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Dada
Do zdravotnej poisťovne sa odovzdáva rovnaký výpis ako do sociálky?
Neviete? :-(((((((
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
výpis z daň.priznania za r.2005 tvorí prílohu k výpočtu preddavkov na ZP. ZP ti dá k tomuto výpisu ešte aj svoje tlačivo na výpočet.
0 0
ini ini

ini je offline (nepripojený) ini

Volala som vcera do ZP a tam mi povedali, ze tlaciva este nemaju, mozno ku koncu marca. Toto tlacivo bude k dispozicii na pobockach ZP a bude potrebne ho vyplnit. ZP urobi SZCO rocne zuctovanie a na zaklade toho mu oznami, kolko bude platit positne od augusta za jul. Pani povedala, ze beru aj vypis urceny pre SP, ale ze tak, ci tak bude treba vyplnit ten novy zo ZP. Takze by som sa informovala v pobockach v priebehu mesiaca.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Na jednom školení nám bolo povedané, že výpis z DP na ZP sa nebude musieť podávať, všetko bude v ročnom zúčtovaní.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tu je všetko potrebné pre podanie daňového priznania.
http://www.porada.sk/showthread.php?p=185863#post185863
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Dada
Do zdravotnej poisťovne sa odovzdáva rovnaký výpis ako do sociálky?
Ano. Do 8.4.2006.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Výpis z DP sa na ZP nemusí podávať. V ročnom zúčtovaní poistného sa nachádzajú všetky údaje z DP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať