Zavrieť

Porady

Problém s notebookom MS Wista

Ahojte poraďáci, mám malý problém ... a verím, že je medzi vami niekto kto ma správne nasmeruje ... :-).
Mám notebook HP Pavilion dv6-1260ec, OS MS Wista Home Premium, mám nainštalovaný Service Pack2 a všetky dostupné aktualizácie....
Problém je v tom, že som reinštalovala operačný systém do pôvodného stavu z obnovovacej jednotky a vyskočili mi dva problémy, z ktorými si nejako neviem rady:
1.) mám myš Microsoft Bluetooth Mouse 5000 a nejde smi spárovať s PC, systém mi ju nájde ale keď ju dám pripojiť tak pripojenie vždy zlyhá
2.) neviem z akého dôvodu, ale nejdú mi vstavané reproduktory ani výstup na sluchatka, ani žiadny zvuk
Ak by mi niekto "helfol", bola by som mu veľmi povďačná.
Pekný sviatočný deň....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cicka1982 je offline (nepripojený) cicka1982

    cicka1982
    vďaka "misoft", skúsila som nainštalovať z tvojho odkazu, lenže mi to vypísalo, že už mám nainštalovanú novšiu verziu tohto softvéru...
    Ono mi to systém tú myš nájde, lenže ako dám pripojiť, tak ju nepripojí... a keď som skúšala pripojiť priamo z odkazu na lište na ploche, tak si to pýtalo "párovací kód", lenže ja nič také nemám a ani keď bola nová tak som žiadny párovací kód nedávala, iba som ju zapla, automaticky sa zapol bluetooth, nainštaloval softvér a išlo to...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stlačila si aj to tlačidlo na spodnej strane myšky pred tým ako si dala pripojiť myšku k NTB.Ináč sa nepripojí ,kým myška nevyšle ten kód na pripojenie.

    cicka1982 je offline (nepripojený) cicka1982

    cicka1982
    tlačítko na spodu myšky som stlačila (nie som blondína:-))))))) a 0000 nefunguje.....

    Problém s notebookom MS Wista

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.