Zavrieť

Porady

Pripojenie PC k Plazme

Dobrý deň, viem že takéto otázky sa tu už riešili, ale konkrétne na môj typ zariadení som odpoveď nenašiel. Chcel by som pripojiť notebook ASUS X50R k TV plazme PANASONIC P42U20E. Ďakujem za rady. Martin Lešo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Plazmový TV, 42"/106 cm, Full HD 1920x1080, kontrast 2 000 000:1, odozva 0,001 ms, 400 Hz, DVB-T (MPEG-2/4), V-Real Pro 3 procesor, zdokonalený 3D hrebeňový filter, HDMI, YUV, SDHC slot ---

    • Uhlopriečka: 42" / 106 cm
    • Rozlíšenie: 1920 x 1080, Full HD
    • Dynamický kontrast: 2 000 000:1
    • Odozva panelu: 0,001 ms

    Inteligentný výpočet snímkov 400 Hz
    DVB-T (MPEG-2/4) a analógový tuner
    V-Real Pro 3 procesor s vylepšenou podporou prevzorkovania obrazu na nejlepšie možné rozlíšenie
    Zdokonalený 3D hrebeňový filter
    Ozvučenie V-Audio pre kryštáľovo čistý zvuk
    EPG (elektronický programový sprievodca)
    SDHC slot s podporou prehrávania JPEG/AVCHD
    VIERA link 2x HDMI, 1x YUV, PC vstup

    České menu
    Teletext - 500 stránok
    PAT
    Životnosť 100 000 hodín
    Niet čo riešiť! Pozrieť aký konektor je na TV a PC
    Noťas zaručene má toto:

    telka tiež asi má toto:

    (prečítaj toto: http://extranotebook.cnews.cz/propoj...evizi?page=0,2 )
    potom stačí len toto:

    a je po ptákach - noťas je prepojený s telkou (tá by mohla aj sama zistiť pripojenie k PC), na PC (NB) len potom v nastaveniach GK dať klon monitora pre telku.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...ja mám Philips ale má funkciu " viera"..a kúpila som dlhý kábel a telka ide aj ako monitor...len tých 107 cm je strašne veľa....tuším tá funkcie je dôležitá, zisti, či to tvoj tv má...

    ...ale máme aj Panasonic, síce na monitor a pc som ho neskúšala, ale prehráva z foťáka aj z mobilov...

    devil811 je offline (nepripojený) devil811

    devil811
    ja som to spojil cez klasicky kabel co ide do monitoru do slotu v TV ako PC a nastavil som v notebooku ako druha obrazovka a na tv som dal PC a ide to fantasticky.
    Potrebujem poradit, mam plazmu Samsung, ktura nema VGA ani USB vstup a chcem ho pripojit z NTB, ktory ma len VGA a USB vystup, pojde to nejak pripadne ake zariadenie mam dokupit. Za radu dakujem.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    newmi Pozri príspevok
    cez usb obraz aj tak nepretlacis, potrebujes asi daco taketo http://www.alza.sk/kabel-propojovaci...dmi-d65982.htm
    ak ma len vga vystup tak cez tento kabel to nepojde.
    vlastne to nepojde cez ziadny obyc kabel, musi to mat prevodnik ktory spravi z analogu digitalny signal
    newmi kurnik, no jo, to som si neuvedomil
    Vdaka za odpovede
    pravda, ze DVI kabel mi nepomoze, mohol by si byt prosim ta presnejsi s tym prevodnikom, kde by som ho mohol zohnat.
    Este ma napadlo pripojit NTB cez kabel VGA/SCART je to mozne? SCART vstup myslim nieje digitalny.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Potrebujem poradit, mam plazmu Samsung, ktura nema VGA ani USB vstup a chcem ho pripojit z NTB, ktory ma len VGA a USB vystup, pojde to nejak pripadne ake zariadenie mam dokupit. Za radu dakujem.
    Chceš zdielať obrazovku NB na TV?Alebo chceš pozerať filmy na TV z NB, či chceš pozerať aj youtube ?
    Typ TV je? Notebook aký?
    Ako to vidím, kúpiš aj tak len blbosť, a pravdepodobne to ani nebude fungovať, a ak aj bude, bude to pre teba nepoužiteľné.
    O čo ti vlastne ide? Dôvod prepojenia?



    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Dôvod prepojenia je nepodstatný - podstatné je, aby aj nejaké relevantné údaje zadal (tento má toto a nemá toto a ten druhý nemá toto, ale má toto a hento - to nie sú údaje, to je len konštatovanie) - inak je nám to prd platné - veštiť nevieme, myšlienky nečítame, poradiť potom dobre neporadíme.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Dôvod prepojenia je nepodstatný
    prepojiť PC z TV ja chápem celkom ináč. Kedže mám prepojený TV s PC. Pripojiť TV ako externý monitor nie je prepojenie. Účel je pre mňa dôležitý už len pre to, by som v prípade že chce pozerať youtube z internetu a filmy z PC celkom niečo iné.

    je ich plný internet


    (cez remote destop môže mať obojsmerné prepojenie obrazovky a aj ovládanie aplikácii)
    ako keby chcelo na plazme robiť vo Photoshope (aby to nerobil)
    Ak by naozaj chcel prepojiť TV Samsung a PC, t.j. z TV do PC a z PC do TV, či dostať sa do servisného menu, alebo inak (v jeho prípade asi nie) vylepšiť svoj Samsung tototu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.