Zavrieť

Porady

problem so zvukom na skype

dobrý den potrebovala by som pomoc nejde mi microfon na skype ja ich počujem ale oni mna nie ,už som skúšala odinštlovat skyp a znova nainštalovat nepomohlo to ,tak som sa hrala s nastaveniami a spustil sa ,ale vypla som notebook znova zapala a znova nefunguje čo je stým ved mi to išlo môžete mi poradit dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Holka a uložila si si tie funkčné nastavenia (Uložiť) ? Ak nevieš, či to funguje, skús zavolať echo123 - je to služba, ktorá umožňuje kontrolu spojenia. Najskôr niečo nahovoríš a o chvíľu ti echo123 to isté pošle späť.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    to už som skúšala microfon nefungoval ,potom som niečo porobila a išlo to ,ale ako reštartujem ,alebo vypnem počítač tak zase to nejde,uložit ale tam nie je nikde písané uložit tak neviem ako

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Vyskúšaj zrušiť fajku na automatický nastaviť mikrofón v nastaveniach skype a nastav si vlastnú hlasitosť.Občas sa stáva ,že sa mikrofón sám stlmí v nastaveniach windows pri XP.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Mal som podobný problém, nakoniec som zistil, že sa mi prerušil káblik, ktorý sa asi zlomil pri kĺbe na otváranie.

    problem so zvukom na skype

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.