Zavrieť

Porady

DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2012

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pripravuje sa !!!

v MPK je - Návrh opatrenia Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor daňového priznania k dani z motorových vozidiel - za zdaňovacie obdobie 2012 .
MPK od 11.11.2011 do 02.12.2012

zdroj: portál právnych predpisov
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

posúvam
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
oznam, alebo otázka? beriem na vedomie - a týmto posúvam, DP DMV budeme vyplňovať až v r.2013 a kedže elektronicky, tak dúfam, že to na portáloch, či e-Dane bude zapracované.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

oznam
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Bude sa DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2011, ktoré sa bude robiť v I/2012 posielať po starom, alebo elektronicky?
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
truch Pozri príspevok
Bude sa DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2011, ktoré sa bude robiť v I/2012 posielať po starom, alebo elektronicky?
U platiteľov DPH je povinnosť zasielať dokumenty elektronicky od 1.1.2012, takže ak je platiteľ DPH a má aj okrem iného podať DP DzMV tak posiela od 1.1.2012 všetko elektronicky , čiže aj DP DzMV .
5 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ahojte,

kedy asi tak budú zverejnené sadzby na DMV 2011? A s tým tlačivom to vyzerá nádejne?

Vďaka...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no najužitočnejšia odpoved je už neaktuálna, elektronicky stačí od 1.4.2012, aj ked ja už posielam všetko, čo sa dá teraz, ale nie je to povinné.
Sadzby na rok 2011 boli zverejnené koncom roka 2010 - link si nájdeš isto sama. Aj tak predpokladám, že myslíš sadzby na rok 2012, tie sa nezverejňujú jednotne, postupne to tu poraďaci priliepajú.

Kam sa ponáhľaš? Viem, tie sadzby potrebujeme kvôli predpokladanej dani, ale ved času je dosť, hm?
Idú vianoce, vianoce.........oddychujme trošička.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

To už je uplne uplne schvalene, ano?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

KEJKA Pozri príspevok
no najužitočnejšia odpoved je už neaktuálna, elektronicky stačí od 1.4.2012, aj ked ja už posielam všetko, čo sa dá teraz, ale nie je to povinné.
Sadzby na rok 2011 boli zverejnené koncom roka 2010 - link si nájdeš isto sama. Aj tak predpokladám, že myslíš sadzby na rok 2012, tie sa nezverejňujú jednotne, postupne to tu poraďaci priliepajú.

Kam sa ponáhľaš? Viem, tie sadzby potrebujeme kvôli predpokladanej dani, ale ved času je dosť, hm?
Idú vianoce, vianoce.........oddychujme trošička.
Jasne jasne, potrebujem tu predpokladanu... už teraz mám pocit ze nic nestiham... Vianoce? Ake Vianoce? Kedy budu? ... vies od rana 8h zamestnanie, večer 8h praca ... ved to urcite poznas...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zuzka, je to starý vzor ale platný aj za zdaňovacie obdobie 2011
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Vianoce? Ake Vianoce? Kedy budu? ... vies od rana 8h zamestnanie, večer 8h praca ... ved to urcite poznas...
hm, áno, bejvávalo tak aj u mňa
Dievčence, ujde vám život. súhlasím, u mňa tiež bejvávalo tak, volali ma workoholik. Verte, nestojí to zato. zastavte sa, čas sa nezastaví, viem, márne to píšem, ale dá sa od toho odpútať a otočiť sa niekam inam, k rodine, priateľom......
3 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

KEJKA, svätá pravda. Tiež som bola niekedy worko....ale potom som si povedala, že rodinu, pohodlie, priateľov preto nestratím.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som teda neni workoholik... keby sa to dalo aj bez prace, tak si to vyberiem. keby sa to dalo bez dvoch prac, este lepsie... ale bohuzial...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

keď je robota - je zle, keď neni - ešte horšie
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja som 5 rokov tvrdila, že nie som workoholik, presne to isté. Až som si priznala, že som, začala som "sa liečiť" a zrazu to ide aj bez práce.......teda bez dvoch prác.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Až budem mať jednu takú ktorá uživí byt, rodinu,... rada ju vymením za terajšie dve
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...sa na to môžem nedá sa nedá za 2011 ešte stále vypĺňať...ja viem, že mám ešte čas, ale fakt by mi pomohlo, keby som si to mohla terazky vyplniť....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ja tiez uz ledva cakam, nech mam aspon jednu povinnost splnenu...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Baby to fakt chcete byť prvé na Slovensku )))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať