Zavrieť

Porady

DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2012

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pripravuje sa !!!

v MPK je - Návrh opatrenia Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor daňového priznania k dani z motorových vozidiel - za zdaňovacie obdobie 2012 .
MPK od 11.11.2011 do 02.12.2012

zdroj: portál právnych predpisov
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

keď vypíšeš 1., 2., 3. a 4. stranu vráť sa na 3. a potom to ulož. po rozbalení máš tam potom dva fdf a dva pdf súbory. jeden je 3. strana dp a druhý zbytok - otváraš fdf súbory
Naposledy upravil srska : 05.01.12 at 10:44 Dôvod: pridanie obr
fdf_file.jpg  
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ok platilo typu tlačiva
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

No stále mi to ukladá na figu. Ukladá mi DMV2009. Kliknem na Uložiť do tlačového súboru (FDF) na tretej strane vyplneného tlačiva 2011, spýta sa:
Chcete otvoriť alebo uložiť tento súbor?
Meno: DMV2009.ZIP
Typ: WinRAR ZIP archive
Od: WWW.drsr.sk


1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

povedz tomu bubákovi, že áno
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Žabinka Pozri príspevok
No stále mi to ukladá na figu. Ukladá mi DMV2009. Kliknem na Uložiť do tlačového súboru (FDF) na tretej strane vyplneného tlačiva 2011, spýta sa:
Chcete otvoriť alebo uložiť tento súbor?
Meno: DMV2009.ZIP
Typ: WinRAR ZIP archive
Od: WWW.drsr.sk



a máš vyčistené cookiest a históriu v prehliadači? už to tu bolo spomínané, že ak sa to neurobí, ťahá to staré tlačivá
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A keď toto tlačivo otvorím, je to typ starého tlačiva, bez vyplnených údajov
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jacekova Pozri príspevok
a máš vyčistené cookiest a históriu v prehliadači? už to tu bolo spomínané, že ak sa to neurobí, ťahá to staré tlačivá
Tak to som v živote nerobila, a ani netuším ako to urobiť. Veď si nerobte zo mňa srandu, ja som účtovník a trochu zdravotná sestra, nie počítačový odborník..
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jacekova Pozri príspevok
a máš vyčistené cookiest a históriu v prehliadači? už to tu bolo spomínané, že ak sa to neurobí, ťahá to staré tlačivá
jaké staré tlačivá - treba pozrieť poučenie (novelizované) orámovanú časť na prvej strane
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danka, ulož to a pozri obrázok v #162 tak to budeš mať po rozbalení
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jacekova Pozri príspevok
a máš vyčistené cookiest a históriu v prehliadači? už to tu bolo spomínané, že ak sa to neurobí, ťahá to staré tlačivá
treba pozrieť podľa čoho sa postupuje pri vypĺňaní dpzmv za rok 2011 - opatrenie mf
0 0
Krakonoš Krakonoš

Krakonoš je offline (nepripojený) Krakonoš

[QUOTE=Žabinka;1933966]No stále mi to ukladá na figu. Ukladá mi DMV2009. Kliknem na Uložiť do tlačového súboru (FDF) na tretej strane vyplneného tlačiva 2011, spýta sa:
Chcete otvoriť alebo uložiť tento súbor?
Meno: DMV2009.ZIP
Typ: WinRAR ZIP archive
Od: WWW.drsr.sk


Mám rovnaký problém ako Žabinka. V Prehliadači som vymazala históriu aj cookies. Vyplnila som tlačivo na drsr pre rok 2011, dala som súbor uložiť. Ale keď ho chcem vytlačiť - zo súboru alebo tlač 1,2,4 strany... v obidvoch prípadoch ponúka len prázdne tlačivo. Neviem kde robím chybu.
0 0
vierkanevierka vierkanevierka

vierkanevierka je offline (nepripojený) vierkanevierka

človek snažiaci sa prežiť
Našla som túto informáciu:

Bratislavský kraj nezvýši cestnú daň v roku 2012 ani v roku 2013

Daň z motorových vozidiel, ktorá tvorí zásadnú príjmovú položku kraja, ostáva na rovnakej úrovni ako v roku 2011.

„Bratislavská župa v roku 2012 nezvyšuje dane z motorových vozidiel a rovnako to neurobí ani v roku 2013. Myslím si že, priestor je skôr v šetrení vo výdavkoch ako vo zvyšovaní daní samotných,“ povedal župan Pavol Frešo. Kraj pristúpil k úprave sadzieb dane z motorových vozidiel v roku 2010, kedy poslanci zastupiteľstva schválili zvýšenie o 15 percent. Dôvodom bolo zachovanie pomeru medzi príjmom dane z príjmov fyzických osôb a dane z motorových vozidiel ako aj zohľadnená inflácia za uplynulé obdobie od prijatia posledného všeobecne záväzného nariadenia.

Takže, riadok 52 je presne tá istá suma, čo mi vyšla teraz v daňovom priznaní, keďže sa nebude meniť počet áut? Dobre tomu rozumiem? Ďakujem pekne za odpoveď
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

vierkanevierka Pozri príspevok
Našla som túto informáciu:


Takže, riadok 52 je presne tá istá suma, čo mi vyšla teraz v daňovom priznaní, keďže sa nebude meniť počet áut? Dobre tomu rozumiem? Ďakujem pekne za odpoveď
Áno, dáš tú istú sumu
2 0
Krakonoš Krakonoš

Krakonoš je offline (nepripojený) Krakonoš

V prehliadači Mozilla to nejde vytlačiť, ale keď som na drsr išla cez Internet explorer - vytlačilo to vyplnené tlačivo.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Už veľa krát sa tu popísalo, že stránka drsr.sk funguje výhradne cez internet explorer.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tak dnes som sa hlboko zamyslela, a konečne sa mi to podarilo vytlačiť. Najprv som si nainštalovala novšiu verziu Adobe Reader. Vyplnila som tlačivo, a keď som dala tlačiť, prvý raz som si všimla žltý oznam o blokovaní stránky. Keď som odsúhlasila, že sa s ňou kamarátim, tak sa mi to konečne vytlačilo.
5 0
Katrina13 Katrina13

Katrina13 je offline (nepripojený) Katrina13

Dobrý deň, som trochu zmätená, vypĺňam prvý krát DP DzMV a zaskočila ma hneď na úvod veta z poučenia:
Žiadosť o vrátenie daňového preplatku sa slová „ §
63 zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave
územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov“ nahrádzajú slovami „ § 79 zákona č. 563/2009
Z. z. o správe daní (daňový poriadok) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 331/2011
Z. z.“ Ale na tlačive je stále uvedený paragraf 63 a tlačila som tlačivo priamo z drsr.
Je to tlačivo teda v poriadku?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Katrina13 Pozri príspevok
Dobrý deň, som trochu zmätená, vypĺňam prvý krát DP DzMV a zaskočila ma hneď na úvod veta z poučenia:
Žiadosť o vrátenie daňového preplatku sa slová „ §
63 zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave
územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov“ nahrádzajú slovami „ § 79 zákona č. 563/2009
Z. z. o správe daní (daňový poriadok) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 331/2011
Z. z.“ Ale na tlačive je stále uvedený paragraf 63 a tlačila som tlačivo priamo z drsr.
Je to tlačivo teda v poriadku?
Používa sa tlačivo z roku 2008, tlačivo na stránke je teda platné. Aj ja som tak podávala všetky DP.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Economic Pozri príspevok
Používa sa tlačivo z roku 2008, tlačivo na stránke je teda platné. Aj ja som tak podávala všetky DP.
Je to uvedené aj na stránke drsr.sk (tlačivo MF SR č. MF/019260/2008-72)
daňové tlačivá/vyplnenie tlačív/daň z motorových vozidiel/daň z motorových vozidiel(za zdaňovacie obdobie 2009-2011)

TU je kalkulačka pre rok 2011, čo som skúšala, je na ňu spoľahnutie. Na stránke vpravo nájdeš aj pre rok 2010 a už aj pre rok 2012.
7 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Marína Pozri príspevok
Je to uvedené aj na stránke drsr.sk (tlačivo MF SR č. MF/019260/2008-72)
daňové tlačivá/vyplnenie tlačív/daň z motorových vozidiel/daň z motorových vozidiel(za zdaňovacie obdobie 2009-2011)

TU je kalkulačka pre rok 2011, čo som skúšala, je na ňu spoľahnutie. Na stránke vpravo nájdeš aj pre rok 2010 a už aj pre rok 2012.
Pozor v kalkulačke pre r. 2012 sú neaktuálne údaje pre NITRIANSKY KRAJ - osobné automobily.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať