Zavrieť

Porady

Problém s notebookom

Dobrý deň, pred nedávnom som si stiahla a inštalovala do PC -Jabber. Počula som, že je to skvelý komunikačný prostriedok, ale práve ten sa stal osudný môjmu notebooku. Po úspešnom nainštalovaní a pár minútovom bezproblémovom chode mi začal sekať a tým aj celý notebook. Chcela som ho odinštalovať, aby sa umúdril ale v zozname nainštalovaných programov nebol a pár krát mi kvôli tomu sekol PC tak, že som ho musela iba natvrdo vypnúť. Teraz sa mi pri každom zapnutí notebooku čosi ukazuje v angličtine, nemôžem defragmentovať C disk. Všetko čo súviselo s Jabber/Jabbim programom som vymazala, ale program stále v mojom notebooku je. Prosím poraďte. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Ako prvé by si sa mala pozrieť do "Program files" a do inštalačného adresára programu, či tam nie je niečo ako "uninstal.exe". Ak nie, potom to ovládacích panelov "Pridať alebo odobrať programy" a tam to skúsiť odinštalovať. Ak sa tam program nenachádza, ručne zmazať jeho súčasti v "Document and settings\"tvoje meno"\Application data\" tam nájsť program a zmazať ho. Potom "štart\spustiť - regedit a do vyhľadávania zadať názov toho programu a zmazať všetko čo sa pod tým názvom zobazí, ale zásah do registry je ako posledná možnosť. Vyskúšaj nejaký program , napr.uninstalltool alebo tento je zadara celkom dobrý Revo uninstaller http://downloads.zoznam.sk/program/revo-uninstaller-85, pomôže ti aj s registrom a dočasnými súbormi.

    Problém s notebookom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.