Zavrieť

Porady

Tlačivo na daň z nehnuteľnosti

Nemáte náhodou niekto tlačivo na daň z nehnuteľnosti, ktoré by ste mi mohli pripnúť do Porady? Stránka www.drsr.sk nefunguje a nepodarilo sa mi ho nikde na nete najst. Vdaka za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mmade je offline (nepripojený) mmade

    mmade
    Prosim Vas, hladam tu vsade, kde mam ist v BA prihlasit nehnutelnost. Zo vsetkych prispevkov som sa docitala, ze je to na Bazovej, ale viete mi poradit blizsie? Napr. ako vyzera ta budova, alebo aspon cislo, lebo potrebujem sa tam prihlasit... dakujem velmi pekne... michala

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Je to Bazova 6, tel. napr. 59356922. Daňové priznanie za rok 2006 máš čas podať do 31.januára 2007. Ak si teraz nadobudla nehnuteľnosť máš povinnosť do 30 dní od vkladu na katastri podať oznámenie o vzniku, alebo zániku, ak si predala nehnuteľnosť, daňovej povinnosti. A to tlačivo máš tiež na stránke www.bratislava.sk

    mmade je offline (nepripojený) mmade

    mmade
    dakujem velmi pekne za informaciu.
    bohuzial, nestihla som sa prihlasit do 30 dni, uplne som na to zabudla, v liste vlastnictva mam nadobudnutie 27.6.06 a zistila som az teraz, ze som to mala prihlasit...

    Tlačivo na daň z nehnuteľnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.