Zavrieť

Porady

Ako vnímate Multi-level marketing v roku 2011

Dobrý deň,
touto cestou by som rada získala vaše postrehy na tému MLM, keďže táto téma je tu zväčša 3-5 rokov stará, tak ma zaujíma ako je to v roku 2011. Ide mi hlavne o vaše skúsenosti skôr tie pracovné s firmou Amway. Napíšte mi prosím, aké sú podľa vás plusy a aké mínusy spolupráce.

Vopred ĎAKUJEM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vilob je offline (nepripojený) vilob

    vilob
    ...ja osobne si myslím, že ľudia "pľujú" na všetko, čo nevedia alebo nechcú pochopiť, na všetko čo im narúša ich komfort a podobne.. mala som skúsenosť so spoločnosťou Amway - som jedna z tých ktorí skúsili a nevybudovali... ale aj napriek tomu nenadávam na túto spoločnosť ani na systém budovania tohto obchodu. Naopak - skláňam obdiv ľuďom, ktorí tento obchod budujú na profesionálnej úrovni a vedia si ním naozaj komfortne zabezpečiť život. Len žiaľ, málokto "oklamaný" spoločnosťou Amway si dokáže priznať, že jednoducho nebol ochotný zahodiť svoje pohodlie, naučiť sa "iný" spôsob podnikania a očakával, že s tým, čo sa doposiaľ naučil vo svojej pracovnej oblasti sa z neho stane Pán podnikateľ v oblasti, ktorá s jeho doterajšou profesiou nemá absolútne nič spoločné...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    mínusy - vysoké ceny výrobkov a tým praktická nedostupnosť pre "bežnú masu" ľudí

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    AMWAY
    minimum investície, nákup pre vlastnú potrebu, spotrebu a súčasne reklama v okruhu známych, ktorí si bud kupia tie isté výrobky, alebo sa registrujú a rozširujú sieť spotrebiteľov, resp. podnikateľov.
    Nie sú náklady na priestor, sklad,.......
    TEAM TALK FUSION
    detto, minimum investície, produkty v oblasti komunikácie, práca z domu, pri PC, perspektíva aj pre telesne handicapovaných.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Dáša_ Pozri príspevok
    mňa by zaujímalo, nebudú od nového rka tieto mlm potrebovať registračku?
    ak berú peniaze v hotovosti, tak isto áno, je to tiež predaj tovaru /Amway/, resp. služieb /TTF/, ktoré som sa zatiaľ nepokúšala zaradiť, tam sa však hotovosť ani netočí.

    mimka64 je offline (nepripojený) mimka64

    mimka64
    Berte to čisto ako výskumnú otázku, zaujíma ma všetko čo sa vám zdalo fajn a čo naopak veľmi zlé na spolupráci s firmou.
    Nemusíte ma o ničom presviedčať ja svoj názor mám no potrebujem aj iné súčasné informácie zo slovenského trhu.
    ĎAKUJEM

    luciyta je offline (nepripojený) luciyta

    luciyta
    Dobra zahranicna literatira k tejto teme? konkretne k systemu fungovania a historie a pod. , pisem diplomovu pracu, uvitam vsetky info o informacnych zdrojoch, dakujem!

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak chces literaturu, tak viem ze je v cestine.
    Minimalne o Amway urcite.
    Viem o knihach: Volby se zasahem, Sny ktere se plni. A este ich je ovela viac. O fenomene Amway toho boli naozaj popisane mnohe knihy.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    profesional Pozri príspevok
    Ak chces literaturu, tak viem ze je v cestine.
    Minimalne o Amway urcite.
    Viem o knihach: Volby se zasahem, Sny ktere se plni. A este ich je ovela viac. O fenomene Amway toho boli naozaj popisane mnohe knihy.
    Mňa by zaujímalo, keď je Amway taký fenomén /a ja verím,že je/ a popísali sa o ňom knihy,

    prečo na Amway na Slovensku / a aj v Česku/ ľudia pľujú ?

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Indeed Pozri príspevok
    Mňa by zaujímalo, keď je Amway taký fenomén /a ja verím,že je/ a popísali sa o ňom knihy,

    prečo na Amway na Slovensku / a aj v Česku/ ľudia pľujú ?
    Ľudia nadávajú na všeličo. Na Pentu, na J&T, Daňovú správu, Sociálnu poisťovňu, Zdravotné poisťovne......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.