Zavrieť

Porady

wi-fi rada......

vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Zdravim,
mam router:
D-Link DSL-2641R(http://www.alza.sk/adsl2-modem-d-lin...ka.sk&IDP=1494)
Chcem si objednat:
TP-LINK USB Wi-fi adaptér + kolíska TL-WN722NC(http://www.tekra.sk/pocitacove-siete...th-usb-cradle/)

Prosim nakeho wifi odbornika nech sa mi na to mrkne ci to bude spolupracovat alebo nieco insie aj navrhne.router mam na prizemi a prijimac bude na 1.poschodi tak 3 tenke steny+podlaha beton. Vzdialenost cca 15m. vdaka
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bude, ja bývam v obytnom dome a okrem mojej siete sa mi s dostatočne silným signálom zobrazuje ďalších 5 sietí.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

spolu to fungovat teoreticky bude, ci bude aj signal uvidite az ked vyskusate, moj odhad je ze to pojde, ale utlm cez steny a hlavne zelezobetonovu podlahu moze robit divy
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

mecky Pozri príspevok
spolu to fungovat teoreticky bude, ci bude aj signal uvidite az ked vyskusate, moj odhad je ze to pojde, ale utlm cez steny a hlavne zelezobetonovu podlahu moze robit divy
ide mi hlavne aby to spolupracovalo lebo ten router je asi tak 3 rocny a veci v it branzi sa dost rychlo menia.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

%
vulxy Pozri príspevok
ide mi hlavne aby to spolupracovalo lebo ten router je asi tak 3 rocny a veci v it branzi sa dost rychlo menia.
ale su dane urcite standardy, ktore sa (vecsinou ) dodrzuju, z tohto pohladu problem na 99% nebude
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja mám d-link di-524 a šlape 4 roky bez problémov (pc na kábli + dva notebooky a tv vo wifi sieti)
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

srska Pozri príspevok
ja mám d-link di-524
v svojej dobe jedna z najlepsich krabiciek v kategorii: za malo penazi, vela muziky
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Prepacte mimo temu, ale nedolo mi.
>>>>>>
<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mecky Dnes, 17:19
v svojej dobe jedna z najlepsich krabiciek v kategorii: za malo penazi, vela muziky
no, na začiatku roku 2008 som za ňu dal okolo 1700 Sk a len preto, lebo som sa nechcel viazať poskytovateľovi na 2 roky
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj ja som si objednala tiež taký TP-LINK TL-WN722N, bezdrátový Lite-N USB, ale chcem sa spýtat ja nemám na notebooku cd-romku ako sa to nainštaluje bez nej, nedá sa to nejako nainšitalovat z internetu? dakujem za odpoved
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

babicka1 Pozri príspevok
ahoj ja som si objednala tiež taký TP-LINK TL-WN722N, bezdrátový Lite-N USB, ale chcem sa spýtat ja nemám na notebooku cd-romku ako sa to nainštaluje bez nej, nedá sa to nejako nainšitalovat z internetu? dakujem za odpoved
http://www.tp-link.com/resources/sof...22N_100629.zip
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj tak som si to stiahla teraz budem čakat na ten tp- link kým príde ,potom stačí iba pripojit na notebook, alebo sa tam bude aj niečo vypisovat
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
dobrý den tak ten dotýčný čo mi mal poslat ten tp-link mi napísal ,že už ho predal tak musím ešte čakat kým si objednám druhý ..ale chcela by som sa spýtat mám doma wireless150 usb adapter od intellinet ten sa nedá použit alebo je to niečo iné dakujem za odpoved
0 0
mirec zbirec mirec zbirec

mirec zbirec je offline (nepripojený) mirec zbirec

bude
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
vedel by niekto odkial by som si mala stiahnut inštaláciu cd mám ,ale na noteboku nemám cdromku, ale to je miesto sietovej karty tak neviem či mi to bude platné 40 metrov od routra
Naposledy upravil babicka1 : 04.01.12 at 16:50
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Skús pohľadať či je medzi nimi:
http://www.intellinet-network.com/en...twork-adapters
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Vlado40 Pozri príspevok
Skús pohľadať či je medzi nimi:
http://www.intellinet-network.com/en...twork-adapters
ano ADSL Wi-Fi router, Wireless 150N USB Adapter hned ten druhý na obrázku
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj pri stahovaní mi napísalo inštalovaný softver nevyhovel testu a preto nezískal logo systému windous, ktoré potvrdzuje kompabilitu s windoms XP,pokračovaním inštalácii sa môže poškodit alebo obmedzit správna funkcia systému teraz alebo v budúcnosti spoločnost microsoft odporúča inštaláciu softveru ukončit a požiadat dodávatela softveru a softver ktorý uspešne prešiel testom získania loga systému WINDOWS
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj - pokračuj. To len mrkvosofti takzvane nedali požehnanie.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ok. tak som si to nainštalovala mám novú siet ale na chatke vzdialenej od domu 40 m nechytím nič vôbec nič.pomohlo by keby som kúpila nový wifi router s modemom asponn 150 mbps lebo teraz mám len 54mb..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať