Zavrieť

Porady

Problem s obrazom na tv cez pc

Zdravim..mam nasledujuci problem..mam pc prepojene s plazmou, cez redukciu..mam to takto 3 mesiace, rozlisenie plne, vsetko krasne ciste..a zrazu, ked som to takto prepojil, pri plnom rozliseni mi bolo vidiet len pol spodnej listy a pismo zostalo dost kostrbate..skusil som mizsie rozlisenie, ine hdmi kable, iny vstup, ale vsetko rovnake..nevie mi niekto poradit, v com by mohol byt problem? Dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Cez akú redukciu? DVI - HDMI? Aký je to tv? Znacka, typ, podporované max rozlísenie?

    janci.p je offline (nepripojený) janci.p

    janci.p
    ano, dvi-hdmi..je to plazma lg 50pv350 a max. rozlisenie je 1920x1080, full hd..pri tomto rozliseni to bolo krasne ciste vsetko a zrazu nie je..nechapem..

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    A obraz z PC je konovany alebo je nastaveny ako externy monitor? Mozno je zle nastavena obnovovacia frakvencia pripadne znovu upravit rozlisenie alebo sa pohrat z nastaveniami GK,, ale priamo v ovladacoch od vyyrobcu bud ATI catalyst alebo nvidia manager...

    janci.p je offline (nepripojený) janci.p

    janci.p
    obraz je ako externy, obnovovaciu frekvenciu som skusal, aj rozlisenie a takisto aj v nastaveniach grafickej myslim vsetko..uz ma napada len redukcia..ci nebude zla..neviem, akoby nevyhladzovalo hrany, to pismo je fakt dost kostrbate a nejde to v plnom rozliseni..
    Naposledy upravil janci.p : 24.12.11 at 10:49

    Problem s obrazom na tv cez pc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.