Zavrieť

Porady

elektronická cigareta

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu najmä tých, ktorí majú osobnú skúsenosť s elektronickou cigaretou. Rozhodla som sa skončiť s týmto neduhom a po niekoľkých neúspešných pokusoch /náplaste, magnetická rezonancia, žuvačky/ som sa rozhodla pre elektronickú cigaretu. Po prvotnom nadšení však prišli pochybnosti na základe niekoľkých diskusií na nete, kde užívatelia popisujú rôzne druhy a značky tohto tovaru a čo ma zaráža najviac, je častá "poruchovosť" niektorých častí...Preto budem vďačná za každú radu, pretože sa neviem rozhodnúť aký typ si zakúpiť....Ďakujem za prípadné odpovede od skúsenejších. Jana
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ak sama nedokazes prestat fajcit a nemas pevnu volu, ziaden elektronicky zazrak to za teba neurobi, zbytocne vyhodis peniaze...

na nete mas tisicky prispevkov a osobnych skusenosti

https://www.google.com/search?q=elek...GHP_sk___SK432
Naposledy upravil arizona : 24.12.11 at 13:14
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
corvetka corvetka

corvetka je offline (nepripojený) corvetka

Ďakujem za "radu", to som skutočne netušila.....práve pre takýto typ odpovedí a "rád" som sa snažila osloviť najmä tých, ktorí s týmto výrobkom majú osobnú skúsenosť...čo vy evidentne nie ste. Ale cez to všetko vám ďakujem za rýchlu a užitočnú informáciu...
0 0
corvetka corvetka

corvetka je offline (nepripojený) corvetka

Nie, nie Lujzi, toto nehľadám....ale cez to všetko ď. za ochotu....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vieš prestať fajčiť je hlavne o pevnej vôle a v tom že naozaj chceš prestať fajčiť, môj chlap si v jednom roku povedal, že od septembra nefajčí a tak aj spravil, uťalo 1.9. a bolo po fajčení.vydržalo mi to 6r, potom prišla určitá "etapa" a spadol do to opäť.
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ja somsi zakupil taku e-cigaretku uz ked bol ten najvacssi boom asi tak 3 roky a odvtedy ju mam bezpecne ulozenu v sufliku.mavam obcas take napady ze prestanem hulit ale nakoniec zistim ze ani nechcem prestat.tiez sa mi stalo ze som nefajcil asi pol roka ani neviem preco....
chcem tym naznacit iba to ze sa nespoliehaj na vseliake blbosti-naplasti ale si v hlave urovnaj ci chces fajcit alebo nie a hotovo.
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Ahoj, poraďáci, máte niekto skúsenosť s fajčením e-cigarety ? Zaujíma ma, či je skutočne fajčením tejto cigarety možné odvyknúť si od obyčajných cigariet, na čo pri kúpe e-cigarety prihliadať, aké doplnky sú potrebné, aby tá elektronická cigareta "fungovala", aká je zhruba cena e-cigarety a jej doplnkov ?
Ďakujem
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

kamarát si ju tiež kúpil, ale vraví že sú to vyhodené peniaze. radšej biorezonanciu.
0 0
mukaky mukaky

mukaky je offline (nepripojený) mukaky

Vidím, že ti nikto nedal jasnú odpoveď. Skúsim ja. E-cigaretu som si kúpil skoro pred mesiacom. Fajčil som 22 rokov 15/deň. Sprvoti som tomu neveril, ale kolegyňa spomínala, že si to chce kúpiť a tak zo zvedavosti som začal pátrať po webe, čo je to za zázrak. Preštudoval som rôzne fóra, pozrel videá a nakoniec som sa rozhodol kúpiť to. Hneď na druhý deň čo som vyskúšal e-cigo som si nezapálil, čo ma prehvapilo. Táto vecička mi to plnohodnotne nahradila. Čo sa týka výberu, tak záleží koľko denne vyfajčíš a aké silné. K tej poruchovosti, to je rôzne. Aj nové auto sa môže pokaziť. Dôležité je, aby kupovala u poctivých predajcoch, ktorí ponúkajú orig. značky a nie falzifikáty. Už podozrivo nízka cena je divná (napr. Aukro...). Ja mám 2 ks eGo-W, batérie 1100 mAh a som zatiaľ spokojný. Sortiment náplní (e-liquid) je veľmi široký čo sa týka príchutí a intenzity nikotínu. Ten sa dá postupne znižovať až na úroveň 0 mg/ml. Náplne sa dajú miešať aj v domácich podmienkach. Ale čo je hlavné je, že nefajčím dehet a ostatné smrady, keď prejdem okolo fajčara, tak mi to smrdí atď. Nechápem reči, že to nepomáha. Tiež som si to myslel a pravda je opak. Elektronickú cigaretu ODPORÚČAM!!!
1 0
biznis pro biznis pro

biznis pro je offline (nepripojený) biznis pro

Podľa mňa je to dobrá vecička. Postupne sa blížim k úrovni nikotínu 0 mg/ml. Ak človek má odhodlanie a trochu vôle, tak určite vďaka tejto cigarete môže prestať fajčiť. Ako už spomínal kolega vyššie treba kupovať kvalitne elektronické cigarety. Ja mam napr. Ecirette 510 a nemôžem sa ju vynachváliť. Treba skúsiť. Dúfam že kvôli ecigarete, obmedzíš alebo skončíš s fajčením
Naposledy upravil arizona : 20.04.12 at 20:57 Dôvod: vymazanie reklamy
1 0
nina1671 nina1671

nina1671 je offline (nepripojený) nina1671

tiež sa zaujímam o túto tému, akú e-cig. by ste mi poradili? fajčím tak 15 denne petry slims- 0,4 . akú si vybrať?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja by som len pripomenul,že v ČR je tato elektronicka cigareta lacnejšia ,

priemerna cena niekde na urovni 900 CZK.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tiež zvažujem prechod na e-cigaretu...
Ale musím sa opýtať, nahradí to ten pocit ťahania klasickej cigarety a neprekáža Vám, že to nedymí?
Popravde mojim muškátom na balkóne dym nevadí v lete, ani v zime v pivnici...
Ale zdá sa, že tou ele cigaretou sa dá mesačne ušetriť, postupne znižovať dávky nikotínu.
Ja neviem, je to plnohodná náhrada cigarety naozaj?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

danushka Pozri príspevok
Tiež zvažujem prechod na e-cigaretu...
Ale musím sa opýtať, nahradí to ten pocit ťahania klasickej cigarety a neprekáža Vám, že to nedymí?
Popravde mojim muškátom na balkóne dym nevadí v lete, ani v zime v pivnici...
Ale zdá sa, že tou ele cigaretou sa dá mesačne ušetriť, postupne znižovať dávky nikotínu.
Ja neviem, je to plnohodná náhrada cigarety naozaj?

Nie je to náhrada klasickej cigarety a už vobec nie plnohodnotná.

Trochu nikotínu tam je , no bez dehtu a dymu.

Ja som zaryty nefajčiar a tiež príležitostný fajčiar / asi 2x ročne/ ale el.cigaretu by som v živote do ust nezobral.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Laco, keďže si v živote elektronickú cigaretu do úst nevložil a ani nevložíš, nemôžeš odpovedať na moju otázku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nemám skúsenosti ja osobne s e-cigaretou , ale švagriná ju dostala ako darček od zaťa aj s náhradami. Nepoužila ich všetky, pretože fajčiť úplne prestala.Ale je to určite aj o pevnej vôli a snahe prestať s fajčením.
Manžel fajčil niekoľko desiatok rokov a bol skutočne silný fajčiar - bol v Martine na nejakom prístroji a už 5 mesiac nefajčí.
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No nervoznejší určite bol, ale absťák nemal. Kto ho pozná, neverí , že ON mohol prestať fajčiť. V našom malom meste, kde každý každého pozná, som už od viacerých ľudí počula: "no keď už J. prestal, tak to musím skúsiť aj ja."

Za sedenie a pripojenie k prístroju zaplatil 33,00 eur a v prípade zlyhania mohol absolvovať ešte jednu kúru - úplne zadarmo.
Zatiaľ nevyužil.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Melnick Pozri príspevok
No nervoznejší určite bol, ale absťák nemal. Kto ho pozná, neverí , že ON mohol prestať fajčiť. V našom malom meste, kde každý každého pozná, som už od viacerých ľudí počula: "no keď už J. prestal, tak to musím skúsiť aj ja."

Za sedenie a pripojenie k prístroju zaplatil 33,00 eur a v prípade zlyhania mohol absolvovať ešte jednu kúru - úplne zadarmo.
Zatiaľ nevyužil.
Tak gratulujem, a nech mu to vydrzi navzdy!!!!
Ja som mala hrozny abstak /ako doterz nikdy/ a ked som sa rozpravala s viacerymi,ktori absolvovali tuto proceduru, tak mali rovnake pocity ako ja ...
1 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Kamaratka ma e-cigaretu, ktora aj dymi, teda vdychne a vyfukne dym - paru.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja mám kamaráta,ktorý fajčí e-cigaretu nie preto,že sa chce odnaučiť fajčiť,ale preto,lebo nechce smrdieť a nechce si zasmradiť dom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať