Zavrieť

Porady

elektronická cigareta

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu najmä tých, ktorí majú osobnú skúsenosť s elektronickou cigaretou. Rozhodla som sa skončiť s týmto neduhom a po niekoľkých neúspešných pokusoch /náplaste, magnetická rezonancia, žuvačky/ som sa rozhodla pre elektronickú cigaretu. Po prvotnom nadšení však prišli pochybnosti na základe niekoľkých diskusií na nete, kde užívatelia popisujú rôzne druhy a značky tohto tovaru a čo ma zaráža najviac, je častá "poruchovosť" niektorých častí...Preto budem vďačná za každú radu, pretože sa neviem rozhodnúť aký typ si zakúpiť....Ďakujem za prípadné odpovede od skúsenejších. Jana
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Manžel prešiel na e-cigu pred 10 dňami a už si nekupuje klasické. A to ťahal krabičku denne.
Ja cuckám raz takú, raz takú... zatiaľ.
0 0
matiak81 matiak81

matiak81 je offline (nepripojený) matiak81

Caute, ja som presla na e-cigu iba nedavno, ale tiez na nu nedam dopustit... teoreticky, sice, fajcim v podstate viac ) kedze si mozem zapalit aj pri compe, pred telkou, vo vacsine podnikov, vo vlaku...a pod., kazdopadne som prestala po velmi kratkej dobe (4 dnoch) uplne fajcit normalne cigy. Nekupila som si ju ale preto, aby som fajcit prestala, ale aby som opat mohla fajcit takmer vsade ;o)). Mam ego-T na principe Tank-ov, nie som s nou uuplne spokojna, vyzaduje pomerne vela starostlivosti...chystam sa prejst na ego-W, dufam, ze nesklame ))))
0 0
Donky Donky

Donky je offline (nepripojený) Donky

Ahoj podla mojich skúsenností ťa W-čko nesklame.Menej skresluje chuť a o trošku menej v zniká kondenz,ale iba o trošku.Nekupuj celú sadu stačí ti len kúpiť cartomizér W-čko lebo egá majú rovnaké závity a zaplatíš cca. 6,50€ za cart. a nie 60€ za komplet.Kúp len cartomizér,našrubuj a dým čo to dá :-)))
0 0
Restorer Engine Restorer Engine

Restorer Engine je offline (nepripojený) Restorer Engine

Ja som prestal veľmi jednoducho. Také 3-4 mesiace pred dňom D som si pri každom zapálení cigarety povedal, že napr. od 1.septembra nefajčím. Takto prešli 3-4 mesiace a prišiel 1.september a mne v krabičke zostala posledná cigareta. Tak som si ju zapálil, dofajčil, zadusil špaka a povedal som si - posledná. A aj bola.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

mna by zaujimalo ze ako je e-ciga klassifikovana legislativne ci ako fajcenie alebo inhalovanie.priklad ,v nasom podniku je v celom areali zakazane fajcenie pod hrozbou aj vypovede v najhorsom....este za to nikoho nevyhodily,ale...a by ma zaujimalo ze ked ma niekde capnu tak ako???tvrdit ze nefajcim je trosku drze ale zase tvrdenie ze som fajcil ......ja nie ...ja som inhaloval(liecil sa) zo zdravotnych dovodov.....(odvykanie od nikotinu je vlastne liecba).....vie to niekto ako to je???
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..mam otazku ohladne e-cigy a to, ze ci je mozne ju zobrat do lietadla do prirucnej tasky alebo do batoziny ?..zaroven chcem poradit s jej kupou..dostat ju uz aj u nas v meste, len neviem znacku, preto prosim skusenych, nech poradia..vdaka
Naposledy upravil asedma : 18.06.12 at 13:53
0 0
Zdenak Zdenak

Zdenak je offline (nepripojený) Zdenak

Ahoj, já vlastním e-cigaretu už dlouhé měsíce a ještě nikdy se mi neporouchala. Pomohla mi zbavit se návyku kouření. Kupoval jsem ji z českého eshopu, nicméně myslím, že pro kvalitu je vyšší cena poštovného ta nejmenší překážka. Doporučuji ti alespoň nahlédnout, třeba tě to zaujme.
Eshop najdeš zde: elektronická cigareta
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

Mám e-cigaretu EGo -K 650 len týždeň ale som spokojná.Klasické cigarety už nekupujem.Kúpili sme si ju spolu s manželom.Už sa to nedalo ďalej finančna zvládať,denne 1 kr. na osobu a ten smrad a nervy ak si nemôžeš všade zapáliť.
Ale mala by som otázočku.LIquid sme si kúpili 30ml a som dosť sklamaná,že nám to vydrží podľa doterajšej spotreby asi len 10-12 dní.Dá sa kúpiť aj väčšie balenie.Na nete som nič nenašla a aj keď áno,tak mám strach,že je to nejaký šmejd.Viete poradiť??
0 0
Peter Štefanec Peter Štefanec

Peter Štefanec je offline (nepripojený) Peter Štefanec

otázka znie ako a koľko inhalujete. cez čo.
Ja miniem mesačne okolo 30ml, niekedy aj viac.
Miešam si sám, a aj kupujem hotové.
Cena pri miešani je veľmi priazniva, pri kupovaných u overených predajcou a pri akcii, je tiež cena dobrá )

http://www.el-cigareta.eu/ fórum o vapingu ( e-cigaretách )
tu sa dozviete čo a ako a o slovenskom vapingu,
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

Inhalujeme asi dosť veľa.Do našich e-cig. sa dá naplniť 1,6ml a plním si ju 2x denne.Manžel tiež.Našla som stránky,kde sú lacnejšie liquidy 50ml za cenu 30ml.Cig. máme týždeň aj prvú náplň Turecký tabak a já si ešte vždy primiešam 1-2 kvapky mentolovej príchute.Turecký tabak sme si kúpili preto,lebo kamoška mala túto príchuť a mali sme strach,že iné nám nebudú chutiť.Vyskúšali sme e -cog. prvý krát u nej a boli sme veľmi spokojní.A tak sme nabehli do obchodu a kúpili si presne to čo mala ona.Píšeš,že si miešaš príchute a je to aj lacnejšie.Nie som v tomto smere ešte dosť zbehlá a tak by som rada vedela, ako je to s tým miešaním.Máme silnejší liquid 18mg/ml.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Podla mna je to poriadna blbost a tahanie prachov z ludi. Kto chce prestat fajcit prestane. Dokazala som to ja a este par stotisic a viac ludi .

Je to o nastaveni psychiky. Urcite by som za tento blud peniaze nevyhadzovala.
0 3
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

dnes je presne 158 dni co som si nezapalil klasicku cigaretu,fajcim digitalne..... a som spokojny......
co sa tyka poruchovosti tak je jasne co sa pokazit moze aj sa pokazi ale to nieje problem ked nakupis od overeneho predajcu....aj mne sa stalo ze mi bateria skolabovala a na druhy den mi predajca posielal novu.....takze ziadny stres...
liquidy som sa casom naucil miesat si sam,.....kupim len bazu a prichute ,je to hotova alchymia ale namiesam si presne aku chcem....na mesiac ma to vyjde nakych 25€....to su drobne oproti klasike.....
Naposledy upravil vulxy : 27.12.12 at 19:49
1 1
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

renataj Pozri príspevok
Inhalujeme asi dosť veľa.Do našich e-cig. sa dá naplniť 1,6ml a plním si ju 2x denne.Manžel tiež.Našla som stránky,kde sú lacnejšie liquidy 50ml za cenu 30ml.Cig. máme týždeň aj prvú náplň Turecký tabak a já si ešte vždy primiešam 1-2 kvapky mentolovej príchute.Turecký tabak sme si kúpili preto,lebo kamoška mala túto príchuť a mali sme strach,že iné nám nebudú chutiť.Vyskúšali sme e -cog. prvý krát u nej a boli sme veľmi spokojní.A tak sme nabehli do obchodu a kúpili si presne to čo mala ona.Píšeš,že si miešaš príchute a je to aj lacnejšie.Nie som v tomto smere ešte dosť zbehlá a tak by som rada vedela, ako je to s tým miešaním.Máme silnejší liquid 18mg/ml.
nedaj sa pomylit nazvami liquidov oni tam daju akoze Camel ale to vobec tak nemusi chutit......treba vyskusat velmi vela druhov az natrafis na to prave....
co sa tyka miesania je to jednoduchsie ako sa zda a vyhoda je ze vies si namiesat presne to co chces ale treba skusat...skusat
0 0
Peter Štefanec Peter Štefanec

Peter Štefanec je offline (nepripojený) Peter Štefanec

Blbosť pre teba, realita pre mňa a mnohých na SK ( preto odkaz na forum ) a dalej e-cig sa používa vo viacerých štátoch, tak zrejme BLBOSŤ asy nie, jedina blbosť je to čo o tom píšu naši ++++ ktorí sa starajú o naše životy a zdravie.

renataj
miešanie je jednosuché, kúpiš základnu bázu a príchuť,
ano treba najsť svoj liquid, nie všetko chutí a nie všetko je dobré ( čo huba to názor a chuť ) preto je možnosť na fóre sa zaradiť a prísť na stretnutie kde sa dozvieš a vyskúšaš fakt hodne.

vulxy ahoj, však som dal odkaz na forum je to na nej

alaya1 Pozri príspevok
Podla mna je to poriadna blbost a tahanie prachov z ludi. Kto chce prestat fajcit prestane. Dokazala som to ja a este par stotisic a viac ludi .

Je to o nastaveni psychiky. Urcite by som za tento blud peniaze nevyhadzovala.
0 0
corvetka corvetka

corvetka je offline (nepripojený) corvetka

Dobrý večer, prepáčte, že reagujem až teraz, ale vzápätí ako som tu položila úvodnú otázku, tak som našla veľmi kvalitné fóra na cz stránkach a tam sa ma ujali starí e-mazáci....:-)... Vďaka im e-fajčím už takmer rok a som maximálne spokojná - aj manžel. Zaobstarala som si Ego W - 1100 mAh, boli sme ju kúpiť v kamennom obchode v ČR, kde mi majiteľ vysvetlil detské choroby tejto vychytávky. Manžel už zmenil hardwér, ja som verná wéčku. Čo sa týka liquidov, tak miešam vlastné, tiež to nie je žiadna veda. Ale v konečnom dôsledku už aj u nás máme minimálne dve super kvalitné fóra a ak sa chce niekto dozvedieť erudované informácie, tak je najlepšie napísať tam. Sú tam super ľudkovia a vedia perfektne poradiť. Dokonca som zaregistrovala, že sa vytvárajú lokálne bunky, kde sa e-huliči stretávajú osobne a môžu "okoštovať", poradiť....Takže na záver už len sama za seba môžem všetkým odporučiť !!! Ešte mi nedá jednu vec podotknúť....rady typu "chce to len pevnú vôľu" asi závislakom nepomôžu....:-)...Cez to všetko vďaka za všetky "porady" a šťastný nový rok bez dechtu...:-))))...jaj, ešte čosi! K otázke ako to chodí s e-cig. na letisku a pod....Ja som rešpektovala nefajčiarov počas celej doby pyro, a tak som pri tom zostala aj teraz. Nesnažím sa pútať na seba pozornosť tým, že si vytiahnem wéčko kdekoľvek s argumentom, že to je len inhalovanie pary. Dá sa to v pohode zvládnuť. Na letisku a v lietadle som ho mala v príručnej batožine a zahulila som si na wc /aj to len kôli meškaniu lietadla/. Pekný večer. Jana
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať