Zavrieť

Porady

Az sa hambim opytat. :-)

Skusim stastie u mladsich sikovnejsich rocnikov. Ked pracujem s webovymi subormi (strankami) ulozenymi na disku, nepresuvaju sa mi spolu obe casti. Uz som postukal kadeco. Je chyba medzi PC a stolickou a dokazem ju lokalizovat? XP. :-)
Naposledy upravil alabut : 27.12.11 at 09:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Myslým že v IE sa dá uložiť webstránka ako archív, tuším to má koncovku MHT (už som s tým dlho nerobil, tak neviem iste). To je jeden súbor, presúva sa celý. Akurát sa dá otvoriť len v IE.

    Ak to uložíš ako kompletnú HTML stránku pod názvom napr. "porada", tak tam máš okrem "porada.html" aj priečinok "porada - files", tam sú obrázky a ďalší sajrajt čo je na tej stránke. To musíš presúvať ručne naraz, nie vždy to ide automaticky.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nepochopil som formuláciu
    nepresuvaju sa mi spolu obe casti.
    .
    V podstate: pokiaľ pracuješ s web stránkami off-line, tie sú uložené u teba na disku vo formáte *.html - teda sa dajú otvoriť v prehliadači. Ak sa na stránke nachádza prípadný odkaz na inú stránku, alebo inú časť - v prípade off-line sa táto nezobrazí, pretože to nemá odkiaľ načítať (to by si musel mať na disku aj stránky z týchto odkazov - linkov tiež ako *.html).
    Ale je tu ešte niečo: ak chceš s takýmito stránkami pracovať aj v off-line, daj si do prehliadača (ak máš FF líšku ) toto:
    http://google-gears.en.softonic.com/ - doplnok Google Gears (download tu http://gears.google.com/download.html).
    Upozornenie - nepracuje s novými verziami FF 9.0.* - možno potom pomôže checkCompability addon - ktorý "zablokuje" kontrolu kompatibility doplnkov s verziou prehliadača FF - stačí pri spustení len "Zapnúť" a nekompatibilné doplnky sú funkčné.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Mal by si viac konkretizovať otázku. Aké stránky máš uložené na disku? Myslím, že sú uložené na serveroch a s tým nič nenarobíš. Ak ti niečo sa nezobrazuje vcelku, potom bude chyba v počítači.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    alabut Pozri príspevok
    Skusim stastie u mladsich sikovnejsich rocnikov. Ked pracujem s webovymi subormi (strankami) ulozenymi na disku, nepresuvaju sa mi spolu obe casti. Uz som postukal kadeco. Je chyba medzi PC a stolickou a dokazem ju lokalizovat? XP. :-)
    nerozumiem

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...fuha!!!...chyba medzi pc a stoličkou?..nooo, je to jasné!..nie sú optimálne prepojené na jednu vlnovú dĺžku!...
    ...šmarjá, labutík, nestresuj ma, skoro sa mi zle stalo!..lebo nikdy pri šťukaní ma nenapadlo , že chyba je medzi pc a stoličkou..jáááj- a to ma napadlo už fšeličooo...

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    to pepsikova
    No, umňa má dva body

    1) priznáva si "chybu". Bežná reakcie je, ja som nič nerobil. A potom sa dotyčný krúti ako had.
    2) má zmysel pre humor "a dokážem ju lokalizovať?"

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    sthruska Pozri príspevok
    to pepsikova
    No, umňa má dva body

    1) priznáva si "chybu". Bežná reakcie je, ja som nič nerobil. A potom sa dotyčný krúti ako had.
    2) má zmysel pre humor "a dokážem ju lokalizovať?"
    ..

    ...joj, u mňa má alabutík 100 bodov každý deň od rána!..a ak má problém, má tu kamošov, čo mu poradia. to je jasnačka!!..mne len prišlo rehotno ten súvis-pc+stolička=problém..chapeš, nyje?..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...šíšmarjenka, poraďte niekto labutíkovi, lebo šak já budem mať výčitky svedomia, že mi prišlo smiešno a fčul mu nikto neporadí...kvoliii mneee...

    Az sa hambim opytat. :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.