Zavrieť

Porady

Platenie dani z motorových vozidiel

dobrý deň, chcem sa opýtať.Za rok 2011 sme mali povinnosť preddavky na cestnú daň platiť štvrťročne.Posledná čiže 4. splátka bola zaplatená 5.decembra 2011. Na stránkach drsr som čítala, že 2.1.2012 sú splatné štvrťročné preddavky na daň z motorových vozidiel.Chcem sa opýtať či mám povinnosť ďalej tieto preddavky platiť, alebo či je 2.1.2012 splatná posledná splátka za rok 2011 a musia ju zaplatiť subjekty, ktoré doteraz ešte nezaplatili 4. splátku.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    miruka Pozri príspevok
    dobrý deň, chcem sa opýtať.Za rok 2011 sme mali povinnosť preddavky na cestnú daň platiť štvrťročne.Posledná čiže 4. splátka bola zaplatená 5.decembra 2011. Na stránkach drsr som čítala, že 2.1.2012 sú splatné štvrťročné preddavky na daň z motorových vozidiel.Chcem sa opýtať či mám povinnosť ďalej tieto preddavky platiť, alebo či je 2.1.2012 splatná posledná splátka za rok 2011 a musia ju zaplatiť subjekty, ktoré doteraz ešte nezaplatili 4. splátku.Ďakujem.
    2.1.2012 je pre splatku za obdobie 10-12/2011. Kedze 31.12.2011 je vikend a 1.1.2012 je sviatok, najblizsi termin splatnosti je 2.1.2012

    Platenie dani z motorových vozidiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.