Zavrieť

Porady

Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tomova Pozri príspevok
Dobrý deň, Daň z príjmu zo závislej činnosti za dec 2011, poukázať už na nové čísla účtov_
Ďakujem
Dostala si už z DU nové čísla účtov ? Ak ano - posielaš po novom ...
0 0
tomova tomova

tomova je offline (nepripojený) tomova

Ďakujem, dufam že to nevrátia
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
A čo keď to posielam ešte po starom?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...ak už máš prebraté z pošty nové číslo....neviem, neriskovala by som to - môžu to kvalifikovať ako nesplnenie si povinnosti....
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

Treba už zasielať na nové čísla účtov, tak mi bolo povedané na DU
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Staré účty už sú zrušené? Lebo môj šéf je taký škovný že včera o piatej uhradil . Zle som mu vyplnil číslo účtu na príkaze.a teraz podľa vás? Podľa mňa nech uhradí na nový účet a potom dúfam že tie peniaze vrátia nakoľko účet je už zrušený.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
dobsony Pozri príspevok
Staré účty už sú zrušené? Lebo môj šéf je taký škovný že včera o piatej uhradil . Zle som mu vyplnil číslo účtu na príkaze.a teraz podľa vás? Podľa mňa nech uhradí na nový účet a potom dúfam že tie peniaze vrátia nakoľko účet je už zrušený.
Prosím!!!!
0 0
Zlatica Zlatica

Zlatica je offline (nepripojený) Zlatica

Dnes som volala na DU BA 5 spravkyni a povedala mi, ze preddavky zo ZC za 12/2011 posielat este na stare cisla uctov, lebo este inm to system nenahodil a aj tak budu stare ucty platne este mesiac. Ja to teda poukazujem na stare ucty.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Podľa mojich informácii, je potrebné uhrádzať DZČ za 12/2011 na nové číslo účtu. Nastal u mňa problém, nakoľko mám soft MRP WIN na mzdy, dnes som si stiahla upgrade, vyplnila som nové číslo účtu, ale príkaz mi dáva stále na staré číslo účtu. Robím niekde chybu, alebo informácia bola nesprávna?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Podľa mojich informácii, je potrebné uhrádzať DZČ za 12/2011 na nové číslo účtu. Nastal u mňa problém, nakoľko mám soft MRP WIN na mzdy, dnes som si stiahla upgrade, vyplnila som nové číslo účtu, ale príkaz mi dáva stále na staré číslo účtu. Robím niekde chybu, alebo informácia bola nesprávna?
Prišla som na to, kde je chyba, musela som nanovo vygenerovať príkaz na úhradu a už mi uviedlo správne nové číslo účtu.
3 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Ja som včera dostala info na DÚ- už len nové. Tiež som DPH hradila na staré, tak čakám kedy sa platba vráti
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dnes som volala na DU, a bolo mi povedané, že akceptujú platbu na staré účty, len aby sme zvykli na tie nové. Staré účty nie sú ešte zrušené, ešte existujú, a riadne preúčtujú platbu na daňovníka.
2 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

[QUOTE=dobsony;1933023]Dnes som volala na DU, a bolo mi povedané, že akceptujú platbu na staré účty, len aby sme zvykli na tie nové. Staré účty nie sú ešte zrušené, ešte existujú, a riadne preúčtujú platbu na daňovníka.[/QUO
Vidím, že pracovníčky DÚ sú naozaj fundované osoby. Volala som ešte známej, ktorá bola na Dú dnes a tá mi potvrdila, že dostala info, že zo starých účtov sa platby vrátia. Čakám, čo sa bude diať, keď podávajú rôzne info. Nuž, čo už :-(
0 0
mmmm1 mmmm1

mmmm1 je offline (nepripojený) mmmm1

Je veľká chyba, ak som dala nové číslo účtu ale vs som dala DIČ namiesto toho nového? Akosi som pozabudla.Zistila som to, až po odoslaní príkazu cez IB a uz to nejde vrátit.
0 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Akú hrá rolu pomlčka v čísle účtu? Treba ju tam dať, či nie?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Slim Pozri príspevok
Akú hrá rolu pomlčka v čísle účtu? Treba ju tam dať, či nie?
Pomlčku v čísle účtu uvádzaš, je to kód dane a až potom ide samotné jedinečné číslo účtu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Slim Pozri príspevok
Akú hrá rolu pomlčka v čísle účtu? Treba ju tam dať, či nie?
Oddeluje predčíslie účtu. Pri úhrade cez IB treba dať pozor, nie všetky banky majú na predčíslie samostatné okienko.
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

čauko.. takže po novom na nový účet..je lepšie.. ale ten variabilný symbol...za DZČ za 12/2011...je to správne prosím ??? 1100122011 hm... ??? ďakujem
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

áno, VS je správny
2 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

svedia Pozri príspevok
čauko.. takže po novom na nový účet..je lepšie.. ale ten variabilný symbol...za DZČ za 12/2011...je to správne prosím ??? 1100122011 hm... ??? ďakujem
Správne 1. 4-číslie je 1100 /preddavok na daň a DPH/ potom nasleduje mesiac a rok
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...a_378_2011.pdf
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať