Zavrieť

Porady

Aky TELEVIZNY SATELIT ODPORUCATE?

Zdravim vsetkych poradakov,

prosim o radu, ake typy satelitov odporucate v sucasnej dobe - s dobrym prijmom televiznych stanic a ak viete aj s cca cenou - zrusili sme kablovu televiziu, preto by sme si radi zakupili satelit. Ide nam hlavne o prijem slovenskych a ceskych stanic...

vdaka vopred za Vase rady

Charmelka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tiez zohanam informacie.
    Skus pozriet sem, mozno pomoze v rozhodovani http://www.zive.sk/satelitna-televiz...5/default.aspx

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    mám viac sat prijímačov.Manželka má sky link ja cs link.Choď na AB-forum .info,zaregistruj sa a tam nájdeš odpovede a rady na sat prijímače .Ja mám argus mini ip za 113 e a som veľmi spokojný.Má emu +2 čítačky kariet.Parabolu odporúčam Multibeam t-85 a k tomu napr. 3 -4 konvertory kde dáš do stredu držiaka hotbird 13 naľavo astru 19.2 a astru 23.5 a napravo dáš astru 4.8 ak sa pozeráš na parabolu od zadu.Transpondery si nájdeš na www.kingof sat-european satell

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Je to aj jedno akú kartu (každý preferuje niečo iné), hlavne treba kúpiť HD prijímač. Stoja okolo 200 € komplet, lepšie aj viac.

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    alojzo Pozri príspevok
    mám viac sat prijímačov.Manželka má sky link ja cs link.Choď na AB-forum .info,zaregistruj sa a tam nájdeš odpovede a rady na sat prijímače .Ja mám argus mini ip za 113 e a som veľmi spokojný.Má emu +2 čítačky kariet.Parabolu odporúčam Multibeam t-85 a k tomu napr. 3 -4 konvertory kde dáš do stredu držiaka hotbird 13 naľavo astru 19.2 a astru 23.5 a napravo dáš astru 4.8 ak sa pozeráš na parabolu od zadu.Transpondery si nájdeš na www.kingof sat-european satell
    Tak tomu nechápem. Ty máš skylink a manželka CS link a prijímač(e) s emu. A to stvára čo ?

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    doplňujem,manželka má sat prijímač openbox x801 s kartou sky link,kde má fw 5.14 a svoj tv.Ešte poznámka -na dva tv musíš mať 2 sat.prijímače,1 parabolu a twin konvertory a pri zdielaní len 1 kartu bd cs link alebo ski link

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    alojzo Pozri príspevok
    doplňujem,manželka má sat prijímač openbox x801 s kartou sky link,kde má fw 5.14 a svoj tv.Ešte poznámka -na dva tv musíš mať 2 sat.prijímače,1 parabolu a twin konvertory a pri zdielaní len 1 kartu bd cs link alebo ski link
    a pri zdielaní len 1 kartu bd cs link alebo ski link alebo FreeSat (UPC Direct).

    Asi som sa blbo spýtal. Píšeš, že máš viac prijímačov a píšeš o emu, takže nie je mi jasné načo sú 2 karty od bývalých konkurencíí, ked na nich je v neplatenom to isté. Ja mám 2 Skylinky, lenže to bolo z doby problémov s lokalizáciou a na CZ som zaktivoval Novu HD. A platené mám od UPC.

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    no keď máš 2ks kariet sky link ,tak na 1 tv musíš mať sat prijímač+parabolu +konvertor a samozrejme že si môžeš kúpiť aj iné karty.Montáž -zapojenie si zvládneš sám ?

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    alojzo Pozri príspevok
    no keď máš 2ks kariet sky link ,tak na 1 tv musíš mať sat prijímač+parabolu +konvertor a samozrejme že si môžeš kúpiť aj iné karty.Montáž -zapojenie si zvládneš sám ?
    Ja mám 3 paraboly d125+2x80, 2xtwin 1xsólo konvertor, 2xHD 1xSD prijímač a 3 karty v sieti. Montáž a zapojenie problémom pre mna nie je, horšie je to so softami...

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    alojzo Pozri príspevok
    s teba to ide ako s chlpatej deky,napíš názvy sat prijímačov ktoré máš.....
    A čo ma chceš vykradnúť ? Ved mám alarm aj kamerák. Takže 2x AB IP Box 9000 dvojtunerové a 1xAB IP Box 350.

    alojzo je offline (nepripojený) alojzo

    alojzo
    nechápem tvoju prosbu o radu -veď máš kvalitné sat prijímače.Všetko nájdeš na sat forume ktoré som Ti napísal

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    alojzo Pozri príspevok
    nechápem tvoju prosbu o radu -veď máš kvalitné sat prijímače.Všetko nájdeš na sat forume ktoré som Ti napísal
    Však ja žiadnu radu nechcem. Akurát si mi nevysvetlil dôvod mať prijímače so zdielaním a v nich karty Skylinku a CS linku. Konieckoncov si charmelka už dávno vybrala a my sa tu motáme.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.