Zavrieť

Porady

Vypoved po ukonceni PNky

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu. Ak som v sucasnosti na PNke, ktora trva 2 mesiace a hodlam po navrate do prace ukoncit pracovny pomer dohodou o ukonceni prac. pomeru, a ak maju za mna nahradu, mohol by sa vyskytnut este nejaky iny problem zo strany zamestnavatela? Novu pracu zatial nemam ale z viacerych vaznych dôvodov nechcem ostat zamestnankynou firmy ani hodinu. Prosim, ako presne by som mala postupovat? Staci, ak v den ukoncenia PNky predlozim nadriadenemu dohodu? Ako presne by mala tato vyzerat? Na nete je mnozstvo vzorov a tazko odhadnut, ktory je ten spravny :-(
Mala by som sa pripravit na mozne komplikacie, alebo môzem pocitat s tym, ze ak ma sef za mna nahradu (mam informaciu, ze uz sedi na mojej stolicke :-)), nemali by sa vyskytnut ziadne problemy?
Je mozne predlozit dohodu s akymkolvek datumom ukoncenia spoluprace?? Alebo tam musi byt bezpecne datum nastupu do prace po ukonceni PN??
Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Sylvinka35 Pozri príspevok
    Pracujem v tejto firme 6 rokov na dobu neurcitu. Zrejme som si to vsetko predstavovala jednoduchsie, ale ked som si precitala prispevky na porade, vidim, ze to nie je "az taka sranda"...
    V prvom rade naozaj oslov zamestnávateľa, či s tou Tvojou dohodou bude súhlasiť. Podľa toho sa zariadiš. Až budeš niečo nové vedieť, tak napíš.
    Sylvinka35 Už to mám za sebou, prebehlo to rýchlo a bezbolestne, ani som si nemyslela, že to pôjde tak ľahko. Takže dík za rady, pekný deň.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Sylvinka35 Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu. Ak som v sucasnosti na PNke, ktora trva 2 mesiace a hodlam po navrate do prace ukoncit pracovny pomer dohodou o ukonceni prac. pomeru, a ak maju za mna nahradu, mohol by sa vyskytnut este nejaky iny problem zo strany zamestnavatela? Novu pracu zatial nemam ale z viacerych vaznych dôvodov nechcem ostat zamestnankynou firmy ani hodinu. Prosim, ako presne by som mala postupovat? Staci, ak v den ukoncenia PNky predlozim nadriadenemu dohodu? Ako presne by mala tato vyzerat? Na nete je mnozstvo vzorov a tazko odhadnut, ktory je ten spravny :-(
    Mala by som sa pripravit na mozne komplikacie, alebo môzem pocitat s tym, ze ak ma sef za mna nahradu (mam informaciu, ze uz sedi na mojej stolicke :-)), nemali by sa vyskytnut ziadne problemy?
    Je mozne predlozit dohodu s akymkolvek datumom ukoncenia spoluprace?? Alebo tam musi byt bezpecne datum nastupu do prace po ukonceni PN??
    Dakujem!
    Pokiaľ nechceš zotrvať v podniku ani hodinu, potom ešte počas PN-ky by si mala osloviť zamestnávateľa, či Ti tú dohodu podpíše a odsúhlasí.
    Napísať žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou podľa § 60 ZP nie je problém, ale je otázne, či zamestnávateľ bude s dohodou súhlasiť a nebude trvať na tom, aby si si dala výpoveď. Lebo k tej dohode treba obidve zmluvné strany, teda musíš ju podpísať Ty a aj zamestnávateľ.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ty mozes navrhnut zamestnavatelovi dohodu o ukonceni PP kedykolvek, aj s datumom pocas PN, aj po nej, aj mesiac po nej,
    zamestnavatel ale s tvojim navrhom dohody nemusi suhlasit.
    Pocas PN mozes dat aj riadnu vypoved, pricom 2 mesacna vypovedna doba bezi aj pocas PN.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Sylvinka35 Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu. Ak som v sucasnosti na PNke, ktora trva 2 mesiace a hodlam po navrate do prace ukoncit pracovny pomer dohodou o ukonceni prac. pomeru, a ak maju za mna nahradu, mohol by sa vyskytnut este nejaky iny problem zo strany zamestnavatela? Novu pracu zatial nemam ale z viacerych vaznych dôvodov nechcem ostat zamestnankynou firmy ani hodinu. Prosim, ako presne by som mala postupovat? Staci, ak v den ukoncenia PNky predlozim nadriadenemu dohodu? Ako presne by mala tato vyzerat? Na nete je mnozstvo vzorov a tazko odhadnut, ktory je ten spravny :-(
    Mala by som sa pripravit na mozne komplikacie, alebo môzem pocitat s tym, ze ak ma sef za mna nahradu (mam informaciu, ze uz sedi na mojej stolicke :-)), nemali by sa vyskytnut ziadne problemy?
    Je mozne predlozit dohodu s akymkolvek datumom ukoncenia spoluprace?? Alebo tam musi byt bezpecne datum nastupu do prace po ukonceni PN??
    Dakujem!
    Ak si ešte v skúšobnej dobe, PP môžeš ukončiť kedykoľvek, t.j. aj počas PN. Ak nie, na skončenie dohodou potrebuješ súhlas zamestnávateľa, ak nebude, musíš podať výpoveď.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...málo info:
    - kedy vznikol PP
    - je na dobu určitú alebo neurčitú
    - si v skúšobnej dobe?

    Sylvinka35 je offline (nepripojený) Sylvinka35

    Sylvinka35
    Pracujem v tejto firme 6 rokov na dobu neurcitu. Zrejme som si to vsetko predstavovala jednoduchsie, ale ked som si precitala prispevky na porade, vidim, ze to nie je "az taka sranda"...

    Discodiva je offline (nepripojený) Discodiva

    Discodiva
    teda dohodou je možné ukončiť pracovný pomer aj zo dňa na deň? teda ak s tým zamestnávateľ súhlasí???

    Vypoved po ukonceni PNky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.