Zavrieť

Porady

Notár v Košiciach

Dobrý deň,cchela by soms a poradit,neviete odporučit nejakeho notara v kosiciach?...zomrel nam dedko a malo by rpebehnut teraz notarske konanie.pozname jednu notarku no nemame s nou velmi dobre skusenosti,preto ak nahodou mate niekoho odporucit,najlepsie nie najdrahsieho,poprosim radu.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No neviem,
    ale notára určuje súd. Ten sa na dedičské konanie nevyberá.
    Takže ak budete mať šťastie tak na tú čo ju poznáte nenatrafíte.

    niella je offline (nepripojený) niella

    niella
    Retuska Pozri príspevok
    Dobrý deň,cchela by soms a poradit,neviete odporučit nejakeho notara v kosiciach?...zomrel nam dedko a malo by rpebehnut teraz notarske konanie.pozname jednu notarku no nemame s nou velmi dobre skusenosti,preto ak nahodou mate niekoho odporucit,najlepsie nie najdrahsieho,poprosim radu.dakujem
    JUDr.Daniela Kováčová, máme s ňou dobré skúsenosti pri delení majetku.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    niella Pozri príspevok
    JUDr.Daniela Kováčová, máme s ňou dobré skúsenosti pri delení majetku.
    notára si účastníci dedičského konania nevolia. V obvode každého okresného súdu sú pridelené notárske úrady notárskou komorou a týmto notárom prideľuje súd podľa priezviska zomrelého prejednanie dedičstva

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    na tejto stránke nájdeš rozvrh práce KS Košice pre rok 2012, kde je aj na strane cca. 81 rozvrh práce notárov. Tam vieš zistiť, ktorému notárovi bude dedičské konanie pridelené

    http://www.justice.gov.sk/Stranky/Su...vrh-prace.aspx

    závisí to od toho, kde mal dedko trvalý pobyt a kedy zomrel. Notári by sa mali riadiť vyhláškou Ministerstva spravodlivosti o odmenách a náhradách notárov a v princípe k hocikomu prídeš, mal by si platiť +- rovnako

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    a to kto Vám povedal????

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Retuska Pozri príspevok
    v pohrebnej sluzbe
    asi sa to moc nehodí, ale

    nenechajte si radiť v oblasti práva od pracovníkov pohrebnej služby. Neviem ako sa má správne kopať jama a ako ju zabezpečiť pred zosuvom, preto im neradím

    Retuska je offline (nepripojený) Retuska

    Retuska
    ja soms a preto pytala,lebo babka bola z toho mimo.ja som tiez tak vedela ze notara urcuje sud,lenze ona sa hadala ze v pohrebnej sluzbe povedali..ved viete jak to so starymi ludmi....tak uvidime akot o dopadne

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Retuska Pozri príspevok
    ja soms a preto pytala,lebo babka bola z toho mimo.ja som tiez tak vedela ze notara urcuje sud,lenze ona sa hadala ze v pohrebnej sluzbe povedali..ved viete jak to so starymi ludmi....tak uvidime akot o dopadne
    Povedz babke, že v pohrebnej službe v tom nemajú jasno, že príde predvolanka od notára.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.