Zavrieť

Porady

Aky je plat ucitelov ?

prosim vas, aky asi mozem ocakavat plat, ked som tesne po skonceni VS a nastupim do skoly ako ucitelka?
vdaka
Naposledy upravil arizona : 16.01.12 at 22:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kubo131 je offline (nepripojený) kubo131

    kubo131
    tu si môžeš nájsť platovú triedu http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...anie_do_PT.pdf a tu ďalšie podrobnosti.... http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...vesti-2010.pdf ... treba sa v tom riadne pohrabať lebo to záleží od počtu odučených rokov, vzdelania....

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Podľa toho,ako si nazvala tému,moc nečakaj.Čo si myslíš,kto ti klikne,keď napíšeš "otazka"?
    Stavbár?Lekár?Ekonóm?Hasič?Športovec?Politik?
    Ak aj učiť budeš takto,tak zbohom!
    Ako učiteľka by si mohla dodržiavať diakritiku,vieš,čo to je?Ja som stavbár,no viem,čo je to.

    Ja len toľko a naposledy.
    Marleau, vdaka za tvoj nazor. :-)
    Myslim, ze sa z tvojho mailu da vela vycitat medzi riadkami.
    Sice je tvoj prispevok uuplne od veci, ale to nevadi.
    Rozhodol si sa spravne, ked si napisal "len tolko a naposledy", myslim, ze ani nie je potrebne, aby si sa v podobnom duchu opät vyjadroval. Pekny den. Sona
    Vdaka, kubo 131, pokusim sa v tom teda pohrabat, ako mi odporucas. Tvoje linky si urcite so zaujmom prestudujem.

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Mala by si byť zaradená do 10. platovej triedy a pracovnej triedy jeden, takže platová tarifa platná od 1. 1. 2012 = 555,- €
    Po odpracovanom prvom roku očakávaj zvýšenie platovej tarify podľa započítanej praxe o mohutných 6,- €
    Naposledy upravil ivuliatko : 17.01.12 at 14:11

    Darica je offline (nepripojený) Darica

    Darica
    No podľa mna tiež, do 9 platovej, nebudeš hned samostatný učitel, ale zas dostaneš príplatok , myslím 6 percent pre začínajúceho učitela.

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Myslela som, že v 9. sú iba nekvalifikovaní, ale mýlila som sa - takže oprava:

    Stupeň vzdelania.....Kariérový stupeň......Platová trieda

    VŠ II. stupňa................nekvalifikovaný........... .....9
    VŠ II. stupňa................začínajúci.............. ..........9
    VŠ II. stupňa................samostatný................ ...10
    VŠ II. stupňa................s I. atestáciou................11
    VŠ II. stupňa................s II. atestáciou...............12

    A čo nám z toho vyplúva? Chutnučká platová tarifa 508,50 € + 6% (= 30,51 €) = 539,01 €
    Amen.
    Naposledy upravil ivuliatko : 17.01.12 at 20:35

    Aky je plat ucitelov ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.