Zavrieť

Porady

koniec VŠ

zdravím, chcel by som sa opýtať ako to je keď neprejdem do ďalšieho semsetra. Teda kde všade mi treba zájsť s akými papiermi a hlavne kedy? Mohol by mi to niekto tak v celku napísať? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nuz v prvom rade potrebujes na studijnom vybavit ukoncenie studia k nejakemu datumu a veci s tym suvisiace.
    Do 8 dni od tohto datumu musis nahlasit svojej zdravotnej poistovni ukoncenie studia.
    Ak si nechces sama platit zdravotne poistenie, do 7 dni sa musis prihlasit na Urade prace.
    Naposledy upravil ivka70 : 17.01.12 at 13:29
    aha...ale potrebujem tam nejaké potvrdenie o ukončení štúdia? Alebo proste stačí keď viem že od napr 10. 2. 2012 už nebudem žiakom tej školy?

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...neviem, na akú školu chodíš, ale na väčšine sa predsa posudzujú a kontrolujú skúšky pri zápise do ďalšieho ročníka, medzi dvoma semestrami v jednom školskom roku...to som fakt ešte nepočula...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    tomasorava Pozri príspevok
    aha...ale potrebujem tam nejaké potvrdenie o ukončení štúdia? Alebo proste stačí keď viem že od napr 10. 2. 2012 už nebudem žiakom tej školy?
    Potrebujes zo studijneho potvrdenie o ukonceni studia, aj do ZP aj na UP.
    je tam napísané nejako v zmysle že keď nesplníš podmienky na prechod do ďalšieho semstra do začiatku zápisu do ďalšieho sesmtra tak prestávam byť študentom VŠ

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    tomasorava Pozri príspevok
    ...do začiatku zápisu do ďalšieho sesmtra...
    Vy sa zapisujete na každy semester zvlášť? Väčšinou sa človej zapisuje v septembri na zimný aj letný semester zvlášť. Radšej by som si to overil na študijnom či skutočne prestávaš byť študentom.
    musíš splniť podmienky aby ti vzniklo právo na zápis do ďalšieho semestra. U nás sa zapisuje do každého semestra osobitne. Aspoň tak mi to vyplýva zo školského poriadku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.