Zavrieť

Porady

veľkoobchodné podmienky v e-shope

Dobrý deň,
prosím poraďte mi, ako mám stanoviť veľkoobchodné podmienky v e-shope? Tovar predávam ako maloobchod, ale kontaktovala ma jedna firma, že keby od nás brala tovar,tak za akých veľkoobchodných podmienok by sme jej ho predávali. Mám si určiť, napr. nejaký minimálny odber pre veľkoobchod?. A potom napr. niekoľko percentnú zľavu?
Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    vypracuj si nejakú tabuľku. odber od 1 do 10ks zľava 5% a takto ísť vyššie až kým sa ti to oplatí. Minimálny odber nemusí byť vždy stanovený. Taktiež ich asi zaujímali podmienky platby (predfaktúra/dobierka), alebo možnosť odberu (osobný/kuriérom/poštou). Cena poštovného...

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Alebo nechoď cestou zliav ale si jednoducho urči maloobchodnú a veľkoobchodnú cenu. Potom sa dohodneš, že pokiaľ vezmú väčší počet vieš cenu ešte spraviť. A napr. si urči, že pri určitom objeme plnenia nemusia platiť poštovné, resp. kuriéra. Možnosti je strašne veľa stačí pošpekulovať.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Možno je dobré zadefinovať, pre koho je veľkoobchodná cena určená. Či proste za takúto cenu predáš každému, čo má ľubovoľnú živnosť. Alebo iba tým, čo majú nejakú špeciálnu živnosť (napríklad maloobchod)

    Veľkoobchodné podmienky sú rôzne. Niekde stanovia minimálny odber, niekde platbu dobredu, alebo aj žiadne, iba živnosť. Cenu sumíš určiť sama - tak aby sa to oplatilo obom stranám.

    veľkoobchodné podmienky v e-shope

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.