Zavrieť

Porady

Už som všeličo skúšala, ale stále mi to nejde

Už som skúšala aj na drsr aj na stránke finančná správa, ale stále sa nemôžem dostať k dohode o elektronickej komunikácii, stále mi to zruší a napíše že nie je možné vrátiť sa na drsr. Musí sa to vytlačiť na tom počítači, z ktorého budem podávať DP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    abel Pozri príspevok
    A ak by to bola pokuta za 4. štvrťrok 2011, zrejme by bola ešte podľa 511, či?
    platí § 165 563/2009: prechodné ustanovenia

    (1) Právne úkony a ich účinky pri správe daní, ktoré nastali do účinnosti tohto zákona, zostávajú zachované.

    (2) Daňové konania začaté a právoplatne neukončené pred účinnosťou tohto zákona sa dokončia podľa doterajších predpisov.

    (3) Ustanovenia tohto zákona sa vzťahujú aj na daňové exekučné konanie začaté podľa doterajších predpisov.

    (4) Daňová kontrola začatá a neukončená pred účinnosťou tohto zákona sa dokončí podľa doterajších predpisov.

    (5) Vyrubovacie konanie po daňovej kontrole začatej a neukončenej pred účinnosťou tohto zákona sa vykoná podľa doterajších predpisov.

    (6) Nevymožiteľný daňový nedoplatok podľa § 61 ods. 6 zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení účinnom do 31. decembra 2011 sa považuje za dočasne nevymožiteľný daňový nedoplatok podľa § 83 tohto zákona.

    (7) Sankčný úrok podľa doterajších predpisov sa považuje za úrok z omeškania podľa tohto zákona.

    keby sa dal podať sv 31.12.2011 - tak by platia pokuta podľa 511/1992

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    včera jedna teta účtovníčka o tom rozprávala v správach...-máte to vy účtovníci ťažké...

    Zelkaem je offline (nepripojený) Zelkaem

    Zelkaem
    Predstavte si, že mi to nešlo cez Internet Explorer, ale skúsila som to cez Mozilla Firefox a div sa svete, trvalo mi to takých 10 minút. Za ten čas som vytlačila Protokol o generovaní Id,Žiadosť o vydanie Id 2x, Dohoda o el. doručovaní 2x, Autorizácia fyzickej osoby daňovým subjektom 2x. Teraz už len ísť na daňové a podpísať.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    včera jedna teta účtovníčka o tom rozprávala v správach...-máte to vy účtovníci ťažké...
    hovorkyňa? tá to zabila vetou: však až zajtra je 20-teho

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    srska Pozri príspevok
    hovorkyňa? tá to zabila vetou: však až zajtra je 20-teho
    no nad tým som sa aj ja pousmial- a keď chce niekto skor odíst na víkend mimo netu a pod.? bola mierne vymletá...,tá hovorkyňa...

    vjejka je offline (nepripojený) vjejka

    vjejka
    prosím mne tiež nejde ten SV, poslala som to cez edane, vraj dokument odoslaný, v stránke správ nič a v histórií tiež nič, mám ho poslať ešte raz?

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    mne nejde ani vyplniť 2. stranu - do kedy mám posielať? ešte som od rána nič nespravila

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    pošli aj 10x , dôležitá je správa o akceptácii, ktorá sa nachádza v pošte v aplikácii (hovoríme o starej dohode)

    vjejka je offline (nepripojený) vjejka

    vjejka
    áno, skúšal, kým to načíta ma porazí, ale mimo témy, ako to za tie dva roky čo to funguje nie je nikto schopný to zabezpečiť tak, aby to fungovalo bez problémov????????

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Pokuta za nepodaný súhrnný výkaz je 331,93 eura. Nezdá sa mi, že je to až tak okolo 60.-

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    abel Pozri príspevok
    Pokuta za nepodaný súhrnný výkaz je 331,93 eura. Nezdá sa mi, že je to až tak okolo 60.-
    pozor - od 01.01.2012 platí § 155 - pokuty, zákona č. 563/2009

    vjejka je offline (nepripojený) vjejka

    vjejka
    najskôr som to vôbec nemala v schránke správ, skúšla som a nakoniec odoslala trikrát a čo teraz??

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    srska Pozri príspevok
    pozor - od 01.01.2012 platí § 155 - pokuty, zákona č. 563/2009
    A ak by to bola pokuta za 4. štvrťrok 2011, zrejme by bola ešte podľa 511, či?

    MartinaZC je offline (nepripojený) MartinaZC

    MartinaZC
    Prosím Vás vie mi niekto povedať, či je pokuta aj za to, že som ten súhrnný výkaz podala 19.1.2012 a teraz som zistila, že musím do Rakúska vystaviť ešte jednu fakúru do roku 2011. Keď dnes podám opravný, koľko mi hrozí za to pokuta? Ďakujem

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    nepodáš opravný, ale dodatočný výkaz kedže už je 23.1.2012,,,za dodatočné nie je pokuta, zistila si chybu tak ju napravíš, zlé by bolo keby si to nechala tak

    opravný výkaz je možné podať len do termínu podania, v tvojom prípade by to bolo do piatku 20.1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.