Zavrieť

Porady

plavajuca podlaha na strope

Dobry vrelo odporucam plavacku na strop je to pomerne lacne dobre to ukaze prave to davame do podkrovia v rodinnom dome.Cenovo je to dostupnejsie ako sadrokarton alebo stierka.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
andiablo andiablo

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

prihod foto alebo link na foto
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

aj spiderman to odporuca
0 0
Zdenusko Zdenusko

Zdenusko je offline (nepripojený) Zdenusko

Foto?? Cim lepis??
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Plávajúce podlahy sú jedovaté vyparujú sa z toho formaldehydy ,v Rakúsku je ten odpad, ktorý u nás predávajú zakázaný.Ak raz budete behať po onkológiach tak si spomente na mňa.
3 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

220870 Pozri príspevok
Plávajúce podlahy sú jedovaté vyparujú sa z toho formaldehydy ,v Rakúsku je ten odpad, ktorý u nás predávajú zakázaný.Ak raz budete behať po onkológiach tak si spomente na mňa.
Skús vymenovať materiály, kde nie je chémia.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ešte lecnejšie je nedať tam nič.A ako píše 220870,aj zdravšie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marleau Pozri príspevok
Ešte lecnejšie je nedať tam nič.A ako píše 220870,aj zdravšie.
a ešte navyše problém, keď prídem domov s 1,5 promile
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
a nezabudnite pod tú plávajúcu podlahu dať OSB dosku a ne doskufasádneho polystyrénu to potom ani nemusíte chlastať hlava bude bolieť aj bez toho.
0 0
oveckovam oveckovam

oveckovam je offline (nepripojený) oveckovam

nežná záhradkárka
Dobrý nápad :-)
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

By ma zaujimalo aku pozairnu odolnost to vykazuje
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

srska Pozri príspevok
a ešte navyše problém, keď prídem domov s 1,5 promile
220870 Pozri príspevok
a nezabudnite pod tú plávajúcu podlahu dať OSB dosku a ne doskufasádneho polystyrénu to potom ani nemusíte chlastať hlava bude bolieť aj bez toho.
na nie? kam si ľahnúť? tam plávajúca, hentam....
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

220870 Pozri príspevok
Plávajúce podlahy sú jedovaté vyparujú sa z toho formaldehydy ,v Rakúsku je ten odpad, ktorý u nás predávajú zakázaný.Ak raz budete behať po onkológiach tak si spomente na mňa.
Toto čo Vám píše 220870 je toálna pravda. Verte mu, dobre Vám radí aj keď nie je zdravotník. Vystihol to úplne presne a jednou vetou. Je to žiaľ pravda, treba si dať na to veľký pozor. Dofrasa nehľaďme vždy a za každých okolností len na cenu materiálu. Potom minieme na lieky aj sto krat viac a to už nehovorím ak kvôli PN či v horšom prípade trvalej invalidity stratíme možnosť pracovať. Pri niektorých veciach sa dá užetriť aj tak, že si kúpim drahší /mám na mysli aj kvalitnejší/ materiál a ušetrím na cene práce, pretože si to urobím sám.
Dofrasa veď v tých domoch budú bývať/bývajú ľudia ktorých máte rádi - deti, manželka aj sami a nerobíte to na pol roka užívania.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ciners Pozri príspevok
By ma zaujimalo aku pozairnu odolnost to vykazuje
Máš pravdu, aj mňa to zaujíma a nielen z dôvodu, že zadávateľ témy to kladie do podkrovia! Zatiaľ som sa nikde to nedočítala, ale pravdu povediac som zo zásady proti plávajúcim podlahám a hlavne tým laminátovým. Nielen, že sú hlučné, studené a po čase sa pri stykoch krútia. A ako píše 220870 neradí sa medzi podlahy bez škodlivých prímesí a zatiaľ som nevidela (ak niekto má- pošlite mi to) hygienický atext od žiadnej, žiaľ
Bol to pred pár rokmi taký booom, že miesto vlyskiek, či parkiet pre "TZV." ľahkú údržky aj menšiu pracnosť pri pokládke dávali bezhlavo všade, práve tak ako pred časom liate podlahy do nemocníc a potom sa zistili ich závady.
1 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Vrela vdaka za nazor vazim si to .Nelepim srovbujem na forsty(ci ako sa tomu nadava) trosku je to problematickejsie zaklikavat to ale prisli sme tomu na "KLOUB"Nemam s toho cely strop bocne steny podkrovia je sadrokarton plavacka-laminatka je len na vrchu nehladim vylozene len po cene zdalo sa mi to ako dobry napad a potesila ma ta cena to je cele a co sa tyka toho zdravia CO VSETKO JE NA STAVBE N E Z D R A V E !!!!!
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Chcem len podotknut ze v celom dome mam drevenu podlahu borovicu tak ze ta laminatka nieje vsade .
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

petermikuláš Pozri príspevok
Toto čo Vám píše 220870 je toálna pravda. Dofrasa nehľaďme vždy a za každých okolností len na cenu materiálu. Potom minieme na lieky aj sto krat viac a to už nehovorím ak kvôli PN či v horšom prípade trvalej invalidity stratíme možnosť pracovať. Pri niektorých veciach sa dá užetriť aj tak, že si kúpim drahší /mám na mysli aj kvalitnejší/ materiál a ušetrím na cene práce, pretože si to urobím sám.
Dofrasa veď v tých domoch budú bývať/bývajú ľudia ktorých máte rádi - deti, manželka aj sami a nerobíte to na pol roka užívania.
No žiaľ, každý skôr hľadí na cenu, ako ostatné dôležitosti nielen zo zdravotného hľadiska, ktoré sú tie najdôležitejšie. A k tej cene iba toľko - teraz je plávajúca podlaha lacnejšia, ako za kvalitné veľkorozmerové PVC, kde rozdieľ je na m2 aj 10-20.-€ a na trhu je PVC aj s peknými vzormi...aj ako plávajúce podlahy. Drevená, z dobrého materialu, za predpokladu dobrej výroby a pokládky je dobrá aj nepomerne drahšia, ale podľa mojich skúseností, aj pri nej je nutná protikročajová a pritohluková izolácia, ktorá si zasa vyžaduje zväčšenie krúbky podlahy. Ak sa mýlim, prosím opravte ma.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Jankub, ja by som to z toho podkrovia radšej demontovala, aj napriek tomu, že by som mala skoro hotovú a stratila financie! Môžeš nám napísať či bude podkrovie využívať aj ako obytné?... ak áno, tak napíš aku máš skladbu strechy.
a čo je na stavbe všetko nezdravé?...veľa, ako na stavbe, za to, aby to neškodilo robotníkom, ktorí s tým pracujú, sú hyg.a bezpečnostné prostriedky či predpisy a to má byť dodržiavané. Ale keby som stavala svoj vlastný dom, v ktorom budem roky bývať, tak si naozaj volím materialy radšej drahé a nezávadné. No a na ten dom nemám už nieleni vek, ale ani peniaze aby som si ho postavila, tak aspoň v panelákovom byte si mením, to, čo je dobré.
Naposledy upravil Zitulda : 23.01.12 at 10:56 Dôvod: doplnenie
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

jankub Pozri príspevok
Chcem len podotknut ze v celom dome mam drevenu podlahu borovicu tak ze ta laminatka nieje vsade .
O to viac sa čudujem tomu laminátu.Tatranský profil je omnoho krajší,zdravší a určite nie drahší o toľko,aby som ho v prípade šetrenia nahradil laminátom.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Tatranský profil, je taký zdravý aký zdravý sajrajt použiješ na jeho natretie.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ferdosondo Pozri príspevok
Tatranský profil, je taký zdravý aký zdravý sajrajt použiješ na jeho natretie.
Včelí vosk.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať