Zavrieť

Porady

plavajuca podlaha na strope

Dobry vrelo odporucam plavacku na strop je to pomerne lacne dobre to ukaze prave to davame do podkrovia v rodinnom dome.Cenovo je to dostupnejsie ako sadrokarton alebo stierka.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis Pozri príspevok
marleau, čím dalej mám pocit, že sem nechodíš radiť, ale hádať sa....ja sa nehádam,argumentujem,každá veta je svojim sposobom rada,čítajú to aj iní ľudia,nie len tí,čo sú nahučaní predsudkami....
kde tu obhajujem ytonga a porfix ?
čo by som menil za nový ? 2000 ročný palác v ríme za tvoju búdu ?ako dobre tomu rozumieš...

ja sem nechodím preto, aby som si liečil komplexy .vyzerá to tak..., takže nebudem na tvoje pixoviny reagovať a zakaždým reaguješ...želám ti vela štastia, ked si tu zatial nikoho nechytil...nepotrebujem tu nikoho chytiť,stačí,že teba chytili...
a stou kuchynskou linkou , to ako čo má znamenať ?že zo mňa sa smeješ a sám.... robíš reklamu žilinskym podnikatelom ? čo mám s nimi ja? a ty si odkial ?marleau je zo San Jose Sharks,center,číslo dresu 12...
Nekritizuj,čomu nerozumieš.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

čomu nerozumiem ? tvojej chorobe ? a čo ma chytili ? že primitív z tvojho rodiska kradne a klame zákazníkov ?
nie je to tvoja starosť, nemusíš tu zo seba robiť škodoradostného*****, ale ked ťa to zaujíma, tak pána filipoviča čaká v najbližších dňoch návšteva za soi, daňového úradu, lebo mi doteraz neposlal fa a peniaze zhrabol a list od právnika mu už išiel...
teba chytili ))

si ešte lepší, ako som si myslel....nepotrebujem nikoho chytiť, to len tak tu denne hádžem udičky.....)))
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Čo mám spoločné s niekým zo Žiliny?Ja tu spomínam tvojich rodákov?Čo mňa po Filipovičovi,pošli na neho pre mňa za mňa aj vojská NATO.JA TU NIKOHO NECHYTÁM,EŠTE RAZ TI OPAKUJEM.Ak sa nájde zákazník,budeš prvý,komu dám vedieť.Založím tému s poďakovaním Porade.Ešte som tu od nikoho nepýtal peniaze a už som som čo-to porátal,popísal.Viem,je to o radení,tak to beriem aj ja,tak nepíš,že tu lovím zákazky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

chlapče môj, s tebou je to ešte horšie, ako som si myslel...v jednom príspevku sa opýtaš :
A čo kuchynská linka od zmrzlinára,drží,drží??
a ked ti odpoviem, rozčuluješ sa, že čo ťa je po tom....ak si to čo porátal, tak ok, to beriem, o tom je porada...a nie o tom, že ked sa človek opýta na neseriozneho dodávatela, tak to škodoradostne komentovať.....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

To bola reakcia na tvoju drevenú búdu apod.,ja som tvoju robotu dovtedy nikde nezhadzoval,všade píšem skúsenosti,poznatky,svoje názory.Na nikoho som nezaútočil.Zhadzujete tu drevodomy,pritom o nich viete veľké kulové.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

zasa zle, zle...
ked som išiel stavať, dosť dlho som váhal medzi drevodom a murovaným, takže to čo o tom viem(pobehal som aj pár výstav a ukážkových domov)...-iste nie tolko, ako ty, ale ja sa tým neživím..len že všetky ponuky som mal drahšie, ako na murovaný a vo svete je to naopak....a prosím, ťa - ukáž mi jeden môj príspevok, kde ja zhadzujem drevodomy...jediné, čo im já vyčítam je vysoká cena...ja by som išiel do drevodomu, keby mal cenu max. tých 60-70% murovaného domu..
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Neviem,prečo by cena drevodomu mala byť nižšia,ak sú vstupné náklady porovnateľné s murovaným domom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať