Zavrieť

Porady

plavajuca podlaha na strope

Dobry vrelo odporucam plavacku na strop je to pomerne lacne dobre to ukaze prave to davame do podkrovia v rodinnom dome.Cenovo je to dostupnejsie ako sadrokarton alebo stierka.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

alltracboy Pozri príspevok
omietka sa ale dava aj z inych dovodov ako iba prekryt tehly. Aj ked vyrobcovia tehal toho popisu v letakoch, omietka je to co vam reguluje mikroklimu v dome. Pasivne domy ktore maju prakticky parozabrany z vnutra, musia mat aj rekuperaciu alebo riadene vetranie aby sa tam dalo existovat.
Nemusia.A zas ti budem oponovať.Prečo nám to stále funguje aj bez rekuperácií aj riadených vetraní?A parozábrana je dobre urobená,tomu ver.A nepíš,že rýpem,len ti oponujem,pretože moje skúsenosti mi hovoria niečo iné ako tvoje tvrdenia,ktoré nemáš overené v praxi.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

miax Pozri príspevok
hmmm, na strop vravis... dobry napad. ja som plavajucu lepila na steny. ked odratam cenu omietky, ktoru som usetrila, tak to vyslo skoro zadarmo na lepenie som pouzila mammut glue. prihodila by som aj par inspiracnych fotiek, ale zatial som sa tu nerozkukala, tak neviem ako..
To si zrovna mohla obiť fóliou ani para ani prd neunikne.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Podlahovka na strope? Juuuj,malickost oproti inym vymyslom

0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

marleau Pozri príspevok
Nemusia.A zas ti budem oponovať.Prečo nám to stále funguje aj bez rekuperácií aj riadených vetraní?A parozábrana je dobre urobená,tomu ver.A nepíš,že rýpem,len ti oponujem,pretože moje skúsenosti mi hovoria niečo iné ako tvoje tvrdenia,ktoré nemáš overené v praxi.
sef ma montovany dom a vravel ze ked vypne rekuperaciu za hodinu je tam dusny vzduch.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

alltracboy Pozri príspevok
sef ma montovany dom a vravel ze ked vypne rekuperaciu za hodinu je tam dusny vzduch.
Jedna baba povedala.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

myslim ze radsej budem verit cloveku ktoreho poznam 12 rokov ako nejakemu monterovy montovanych domov co samozrejme kvoly reklame na montovany dom neda dopustit.. ale mozno to bude tym, ze nema super mega montovany drevodom od teba. Alebo tie tvoje musia poriadne prefukovat.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

inak mam rad zaslepenych ludi.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

ty si riadny mongol
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

neviem preco, ale tvoje komenty ma absolutne nezaujimaju... mozno preto ze 99% su bludy ktore pre na nemaju ziadnu cenu. Nech si ten coto bude citat kludne vyberie ci da na to co pisem ja z pocutia, alebo na tvoje skusenosti. Nemusim byt ziaden genius aby mi bolo jasne, ze v igelitovej bedni asi nebude nejak super vzduch po nejakom case. Aj v murovanom.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Sa smejem na tebe poriadne.A na tvojej gramatike....
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no ked nemas argumenty ta sa kludne smej na gramatike. skoda ze ma nevidis, mozno by si si mohol robit zarty aj z ucesu alebo oblecenia
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Uplne normalna vec dajaky pako to nazval plavajuca podlaha a my vsetci sa ideme teraz opicit a davat to na podlahu .Ja fakt nechapem preco by to mal byt az taky problem.V inych statoch to pouzivaju aj na strop aj na steny uplne normalne .Nechapem co s toho kazdy roby taku traumu.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

No mne sa to paci.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

No prosim myslim si ze keby si v tom Rusku zil -a tak ti to pride uplne normalne ze tam tie koberce su .
0 0
nivl1 nivl1

nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

ahoj ja som dal plavajucu podlahu na schody na cela dlazbu vyzera to super ,a za tie peniaze co pytaju za drevom oblozene schody mi to stalo.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

nivl1 Pozri príspevok
ahoj ja som dal plavajucu podlahu na schody na cela dlazbu vyzera to super ,a za tie peniaze co pytaju za drevom oblozene schody mi to stalo.
Tak si zmerajte čas,ako dlho to tam vydrží ako nové.Neviem,ako často sa u vás chodí po schodoch,ale po málo rokoch bude laminát vyšúchaný,nebude pevne držať a čo ja viem čo.Koľko ho tam už máte?
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

jankub Pozri príspevok
No prosim myslim si ze keby si v tom Rusku zil -a tak ti to pride uplne normalne ze tam tie koberce su .
Presne tak, ani zemľanke by som sa nedivil, ak by som žil v Rusku. Ale chvalabohu bývam tu, tak ma ani nenapadne dať koberce, plavajúcu podlahu a iné "špeciality" na steny a strop.
Ak sa to však niekomu páči, tak nech si to kľudne dá. Veď bývať tam bude on.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Laminát neodporúčam ani na podlahy.Ak chcel niekto poradiť,rady dostal,ak je tvrdohlavý a chce to tam mať,nech má a nech sa teda nepýta.
...a zas som neporadil,zas som nepridal duchaplný príspevok,zas budem tŕňom v oku skupine amatérov,ach jaj...asi si urobím druhú priemyslovku,keď jedna mi je málo proti kuchárom na stavbe....
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no ja tiez neodporucam laminatove podlahy a obklady schodov. v tom sa zhodneme.. mramor z Pietrasante bude predsa len o nieco lepsi. Myslim ze moja rada je minimalne tak dobra ako ta tvoja.. a to ani nemam priemyslovku.
0 0
jankub jankub

jankub je offline (nepripojený) jankub

Skusme to prirovnak ku prackam radsej si kupim lacnejsiu s programom ktory budem vyuzivat a ked sa pokazi kupim novu a nie 20 rokov budem davat opravovat stale tu istu ktora ma stoji omnoho viac hlavne ze je natrepana programami ktore vobec clovek nevyuzije.Proste ked sa mu ta podlaha znepaci da si tam koberce alebo nieco ine .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať