Zavrieť

Porady

podať či nepodať daňové priznanie?

Dobrý deň, som na materskej dovolenke, počas nej v roku 2011 som mala pol roka otvorenú živnosť, ktorá mi veľmi nešla. Rozdiel medzi príjmami a výdavkami je do 100 Eur. Som povinná podať si daňové priznanie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Nie je podstatný rozdiel medzi výdavkami a príjmami.

    Sú dôležité príjmy, lebo ak prekročili výšku 1779,65 eur tak si povinná podať DP typ B.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    kremko Pozri príspevok
    Ďakujem.
    No ak máš dojem, že si ťa nikto nevšíma a ani si na teba nespomenie, tak určite nepodávaj. Je možné že sa to zmení.

    Zdá se Ti, že jsi opuštěný(á)? že nikoho nezajímáš? že jsi úplně bezvýznamný(á)? že na Tobě nikomu nezáleží? že nikdo nechce o Tobě nic vědět? že nikoho nezajímá, co vlastně děláš? TAK ZKUS LETOS NEPODAT DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ !!!
    Naposledy upravil marjankaj : 30.01.12 at 20:44 Dôvod: Doplnenie pre mila123

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    marjankaj Pozri príspevok
    No ak máš dojem, že si ťa nikto nevšíma a ani si na teba nespomenie, tak určite nepodávaj. Je možné že sa to zmení.
    3 odpovede nestačia? či ako ?

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Takýmto témam-kde zadávatel ani nereaguje na zadané dalsie otazky -volám rýchla smrť...rýchlo otázočka prišla- odpoved odisla a je koniec debaty :-)

    rsx je offline (nepripojený) rsx

    rsx
    Priateľka chcela ukočit živnosť ku koncu roka 2011. No zo živnostenského má doklad, kde je napísané: Živnostenské oprávnenie zaniká dňom 1.1.2011. Niektorí vravia, že kvôli tomu jednému dňu MUSÍ podať daňové priznanie, iní NIE. Teda musí či nemusí. Dakujem :-)

    rsx je offline (nepripojený) rsx

    rsx
    ewita888 ďakujem za superrychlu odpoveď.
    Kedže sa potom zamestnala na TPP požiada normálne zamestnávateľa, aby urobil za ňu ročne zuctovanie preddavkov na dan, však.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.