Zavrieť

Porady

účet 331

Ahojte, chcem sa opýtať, kontrolujem si účty k uzávierke a na účte 331 mám rozdiel 0,10 Eur (kontrolovala som si program mi vytlačil v hrubej mzde o 0,10 euro viac ako mal neviem z akého dôvodu, prekontrolovala som všetko), chcem to zúčtovať na aký účet 331/?.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miška06 je offline (nepripojený) miška06

    miška06
    Nie, to som si už skontrolovala, účet 379 je už v poriadku, len teraz po kontrole účtu 331 jedného zamestnanca a to po prekontrolovaní za mesiac január mi program v ktorom účtujem vystavil o 0,10 eur viac hrubú mzdu ako boli odvody a to som si skontrolovala bolo to v poriadku, tak neviem, musela byť chyba v programe.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    miška06 Pozri príspevok
    ...tak neviem, musela byť chyba v programe.
    ... na 99,99% chyba nebýva v programe

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... na 99,99% chyba nebýva v programe
    Ja si myslím, že na 100% mne zvyknú hovoriť, že na vine je spojenie medzi počítačom a stoličkou

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    miška06 Pozri príspevok
    Nie, to som si už skontrolovala, účet 379 je už v poriadku, len teraz po kontrole účtu 331 jedného zamestnanca a to po prekontrolovaní za mesiac január mi program v ktorom účtujem vystavil o 0,10 eur viac hrubú mzdu ako boli odvody a to som si skontrolovala bolo to v poriadku, tak neviem, musela byť chyba v programe.
    Celkom nechápem kde a ako Ti program vystavil mzdu o 0,10 viac ako boli odvody. Väčšinou účtovníctvo a mzdy sú dva samostatné moduly a zo miezd sa účtuje do účtovníctva. Ak v mzdách program vystavil aj s tými, resp. bez tých 0,10 hrubú mzdu pri preúčtovaní stačilo buchnúť do klávesnice a jednotka bola na svete. To sú väčšinou kolonky, ktoré sa dajú upravovať, tak jednoducho v účtovníctve uprav na správnu hrubú mzdu tak ako je v rekapitulácii.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.