Zavrieť

Porady

vypoved zamestnanca počas pn

dobry den, chcem sa opytat mame zamestnankynu od 29.12.2011 na pn, môže si tato zamestnankyyna dat žiadost o rozviazanie prac.pomeru dohodou aj ked je stale pn, od 5.2.2012, bude takato dohoda platiť, ake povinnosti z toho vyplyvaju?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vanessa2 Pozri príspevok
dobry den, chcem sa opytat mame zamestnankynu od 29.12.2011 na pn, môže si tato zamestnankyyna dat žiadost o rozviazanie prac.pomeru dohodou aj ked je stale pn, od 5.2.2012, bude takato dohoda platiť, ake povinnosti z toho vyplyvaju?
Prečo dávaš dvakrát rovnakú otázku?
http://www.porada.sk/t186032-vypoved...-pocas-pn.html
0 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

dobry den ja sa chcem opytat ci si mozem dat vypoved pocas trvania PN.Moj pracovny vztah je uzatvoreny na dobu urcitu to je do 31.7 2013.ci sa mi bude ratat 2 mesacna vypovedna lehota alebo sa zacne pocitat len ked skoncim PN a ci mi bude vyplacana marodka aj ked by som nebol v pracovnom pomere za odpoved velmi pekne dakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lakernik Pozri príspevok
dobry den ja sa chcem opytat ci si mozem dat vypoved pocas trvania PN.Moj pracovny vztah je uzatvoreny na dobu urcitu to je do 31.7 2013.ci sa mi bude ratat 2 mesacna vypovedna lehota alebo sa zacne pocitat len ked skoncim PN a ci mi bude vyplacana marodka aj ked by som nebol v pracovnom pomere za odpoved velmi pekne dakujem
Zamestnanec môže podať výpoveď aj počas PN-ky. Výpovedná doba začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca po doručení výpovede.
3 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

veronikasad Pozri príspevok
Zamestnanec môže podať výpoveď aj počas PN-ky. Výpovedná doba začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca po doručení výpovede.

a ako je to stou marotkou bude mi nadelej soc.poistovna vyplacat ci nie? ya odpoved dakujem
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

PN-ka môže aj naďalej pokračovať, SP bude vyplácať až do jej ukončenia.
2 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

Podal som vypoved postou doporucene aj s dorucenkou zamestnavatel mi vsak oznamil ze vypoved este nedostal,a oznamil mi ze mi cez PN aj tak nemoze dat vypoved dal som paragraf 67 . na co sa mozem odvolavat aby mi vypoved uznal dakujem za rychlu odpoved
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lakernik Pozri príspevok
Podal som vypoved postou doporucene aj s dorucenkou zamestnavatel mi vsak oznamil ze vypoved este nedostal,a oznamil mi ze mi cez PN aj tak nemoze dat vypoved dal som paragraf 67 . na co sa mozem odvolavat aby mi vypoved uznal dakujem za rychlu odpoved
Nemá pravdu, môžeš podať výpoveď aj počas PN.
0 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

dakujem takze budem trvat na svojom .a plati ten datum odoslania vypovede ked som ju posla 23.3 2012 aj ked ju on este neprebral aby mi vylovedna lehota isla od 1.4 2012 do 31.5.2012 vdaka ya odpoved
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A prečo ju neprebral? Vrátila sa späť? Ak áno, počíta sa, akokeby bola doručená. VD začína plynúť 1.4.
2 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

vyjadril sa ze mu este nic neprislo co neverim ale nemam ako dokazat
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lakernik Pozri príspevok
vyjadril sa ze mu este nic neprislo co neverim ale nemam ako dokazat
Ani sa Ti nevrátil doporučený list späť?
0 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

vraj ju este nedostal ale ja mu to nemam ako dokazat
0 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

nie este nic sa mi nevratilo
0 0
lakernik lakernik

lakernik je offline (nepripojený) lakernik

dakujem za odpovede idem na LPK vlastne preto si podavam vypoved krz zdravotny stav proste neyvladam tu pracu a mam potom dost velke zdr. problemy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lakernik Pozri príspevok
dakujem za odpovede idem na LPK vlastne preto si podavam vypoved krz zdravotny stav proste neyvladam tu pracu a mam potom dost velke zdr. problemy
Nemusel si ju podávať, mohol si byť naďalej PN a PP by trval.
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

lakernik Pozri príspevok
dakujem takze budem trvat na svojom .a plati ten datum odoslania vypovede ked som ju posla 23.3 2012 aj ked ju on este neprebral aby mi vylovedna lehota isla od 1.4 2012 do 31.5.2012 vdaka ya odpoved
Môže sa stať, že výpovedná doba Ti nezačne plynúť od 1.4. vzhľadom na to, že úložná doba na pošte je myslím 18 dní a dovtedy ju buď prevezme zamestnávateľ (v tom prípade ak to bude ešte do konca marca, začne Ti plynúť výp. doba od 1.4.), alebo Ti ju vrátia z dôvodu, že ju nebolo možné doručiť a to už bude v mesiaci apríl. Keďže zamestnávateľ asi vie o čo ide, môže neprebrať zásielku zámerne a skomplikovať Ti život, lebo v tom prípade, keď on zásielku nepreberie a Tebe sa vráti späť prakticky až v apríli, tak Ti výpovedná doba začne plynúť až od mája.
Naposledy upravil vieraaaa : 30.03.12 at 06:30
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

potrebovala by som poradiť, zamestnanec je práceschopný od 1.4., neviem čo mám napísať nastúpil do zamestnania, lebo k 31.3. ho odhlasujem z trvalého pp a od 1.4 ho dávam na dohodu, môžem napísať nastúpil 2.4? a čo s nevyčerpanou dovolenkou?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sybila3 Pozri príspevok
potrebovala by som poradiť, zamestnanec je práceschopný od 1.4., neviem čo mám napísať nastúpil do zamestnania, lebo k 31.3. ho odhlasujem z trvalého pp a od 1.4 ho dávam na dohodu, môžem napísať nastúpil 2.4? a čo s nevyčerpanou dovolenkou?
Na PN-ku napíšeš 31.3. ukončený prac.pomer. Ak mu vznikol nárok na dovolenku za rok 2012, príp. nevyčerpanú dovolenku za rok 2011 mu preplatíš v marcovej výplate.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ok, takže dole do zam.nastúpil napíšem 31.3. ukonč. prac. pomer odhlásim ho k 31.3. z tpp a prihlásim k 1.4. na dohodu? no má nevyčerpanú D aj za 2011 lebo bol na PN, dohodár nemá nárok na dovolenku a PN? dík moc
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

do zápočtového listu čo napíšem spôsob skončenia PP dohodou?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať