Zavrieť

Porady

potvrdenie o nároku na dávku v nezamestnanosti

Dobrý deň! Na úrad práce potrebujem potvrdenie že nemám nárok na dávku v nezamestnanosti. Dnes som bola v SP a dali mi tlačivo -žiadosť o dávku v nezamestnanosti. mám odniesť kópiu maturitného vysvedčenia, kópiu rozhodnutia o zaradení do evidencie a ešte jeden doklad len neviem aky...neviete mi poradit? dakujem
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

že nemáš nárok na dávku??
nerozumiem zadaniu...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

maria1991 Pozri príspevok
Dobrý deň! Na úrad práce potrebujem potvrdenie že nemám nárok na dávku v nezamestnanosti. Dnes som bola v SP a dali mi tlačivo -žiadosť o dávku v nezamestnanosti. mám odniesť kópiu maturitného vysvedčenia, kópiu rozhodnutia o zaradení do evidencie a ešte jeden doklad len neviem aky...neviete mi poradit? dakujem
Ak si vybavuješ dávku v hmotnej núdzi, potrebuješ potvrdenie, že ti nevznikol nárok na dávku v nezamestnanosti.
T.zn., že sa musíš najskôr zaevidovať ako uchádzač o zamestnanie (tiež na UP, ale na inom oddelení).
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

žiadam o pomoc v hmotnej núdzi..ako jeden z dokladov musím dolozit potvrdenie o nárku na dávku v nezamestnanosti-v mojom prípade, že nemám nárok nadávku v nezamestnanosti kedze som este nepracovala
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

ano už som zaevidovana na urade práce
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

maria1991 Pozri príspevok
žiadam o pomoc v hmotnej núdzi..ako jeden z dokladov musím dolozit potvrdenie o nárku na dávku v nezamestnanosti-v mojom prípade, že nemám nárok nadávku v nezamestnanosti kedze som este nepracovala
Ak si sa zaevidovala oko uchádzač o zamestnanie,mala si dostať rozhodnutie, či sa dávka priznáva, alebo nie. Toto nemáš?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

maria1991 Pozri príspevok
žiadam o pomoc v hmotnej núdzi..ako jeden z dokladov musím dolozit potvrdenie o nárku na dávku v nezamestnanosti-v mojom prípade, že nemám nárok nadávku v nezamestnanosti kedze som este nepracovala
Kolko máš rokov ?
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

dostala som len rozhodnutie o zaradení do evidencie..

mám 20
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

maria1991 Pozri príspevok
dostala som len rozhodnutie o zaradení do evidencie..

mám 20
Do veku 25 rokov sa posudzuješ spolu s rodičmi. Ak s rodičmi nežiješ, musíš mať od obidvoch rodičov súdom stanovené výživné.
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

o výživnom mi na úrade práce nehovorili. prečo? S rodičmi nežijem ale výživné od nich nepožadujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

maria1991 Pozri príspevok
o výživnom mi na úrade práce nehovorili. prečo? S rodičmi nežijem ale výživné od nich nepožadujem.
Budeš musieť, inak dávku v hmotnej núdzi nedostaneš.
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

a kedy mi to oznámia? ...lebo mne nič také pani na úrade nepovedala. len mi dala zoznam dokladov ktore mam priniest
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

maria1991 Pozri príspevok
a kedy mi to oznámia? ...lebo mne nič také pani na úrade nepovedala. len mi dala zoznam dokladov ktore mam priniest
aký je zoznam tých dokladov ?
0 0
maria1991 maria1991

maria1991 je offline (nepripojený) maria1991

mám im doniesť potvrdenie o evidencii o zamestnanie, rozhodnutie o evidenci, potvrdenie o nároku nadávku v nezamestnanosti, potvrdenie o o mojom trvalom pobyte, o pobyte rodičov, o školskej dochádzke...to je všetko
0 0
rs555 rs555

rs555 je offline (nepripojený) rs555

Zdravim chcem sa opytat bol som sa zaregistrovat na urad prace prislo mi rozhodnutie kotre som odniesol na zdravotnu poistovnu poslu mi podporu z uradu prace sami alebo kde si ju mam vybavit lebo uz cakam 2mesiac a nic mi nedoslo povedali mi len ze na zdravotne mam odniest ten paier a nic viac,dakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rs555 Pozri príspevok
Zdravim chcem sa opytat bol som sa zaregistrovat na urad prace prislo mi rozhodnutie kotre som odniesol na zdravotnu poistovnu poslu mi podporu z uradu prace sami alebo kde si ju mam vybavit lebo uz cakam 2mesiac a nic mi nedoslo povedali mi len ze na zdravotne mam odniest ten paier a nic viac,dakujem
Dávku v nezamestnanosti vypláca sociálna poisťovňa. Komu si odovzdával potvrdenie o príjme od zamestnávatelov za posledné tri roky ?
0 0
rs555 rs555

rs555 je offline (nepripojený) rs555

Komu no nikomu bol som len na urade prace a na zdravotnej odniest to rozhodnutie a nic ine mi nepovedali na urade
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rs555 Pozri príspevok
Komu no nikomu bol som len na urade prace a na zdravotnej odniest to rozhodnutie a nic ine mi nepovedali na urade
Ak si teda žiadne potvrdenie o VZ na podporu v nezamestnanosti neodovzdal, tak Ti nemajú z čoho tú vypočítať a nakoniec ani zistiť, či na ňu máš nárok. A nakoniec, mal si ho od zamestnávateľa vyplnené?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rs555 Pozri príspevok
Komu no nikomu bol som len na urade prace a na zdravotnej odniest to rozhodnutie a nic ine mi nepovedali na urade
Dával si si potvrdzovať príjem u svojho zamestnávatela ? Tlačivo zvyknú dávať na ÚP pri prvom kontakte. Niekedy ho dáva zamestnávatel už vyplnené spolu so zápočtovým listom.
0 0
rs555 rs555

rs555 je offline (nepripojený) rs555

Neviem nic nemam od zamestnavatela len vypoved mi dal nic viac ake tlacivo mi treba a teraz mi daju spetne podporu od kedy som na urade prace alebo od kedy pojdem na socialnu poistovnu a co vsetko mi tam vlastne treba u posledneho zamestnavatela som robil asi rok a pol a predtym som bol 4r v anglicku
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rs555 Pozri príspevok
Neviem nic nemam od zamestnavatela len vypoved mi dal nic viac ake tlacivo mi treba a teraz mi daju spetne podporu od kedy som na urade prace alebo od kedy pojdem na socialnu poistovnu a co vsetko mi tam vlastne treba u posledneho zamestnavatela som robil asi rok a pol a predtym som bol 4r v anglicku
Kedy si naposledy poberal dávku v nezamestnanosti ?
Máš splnenú podmienku 730 dní poistenia v nezamestnanosti v posledných troch rokoch ?

Takéto tlačivo ti mali dať na UP a ty si ho mal dať potvrdiť svojim zamestnávatelom a odniesť do SP

http://www.socpoist.sk/ext_dok-potvr...nanosti/40808c

Ak si ho neodovzdal, čakáš na dávku zbytočne

Zo zamestnania na Slovensku ti nárok nevznikne. Máš potvrdenie o príjme z Anglicka ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať