Zavrieť

Porady

DPH a eDane

Dobrý večer.
Nevie mi niekto poradiť, ako vyplniť dph za 01/2012 keď v aplikácii eDane ešte nie je aktuálne tlačivo???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    ako je to fakt super, rok podávam všetko elektronicky a teraz zas môžem prejsť na vypisovanie tlačív, keďže tlačivá ktoré potrebujeme nie sú k dispozícií,,,nepoviem kedy je 9.januára ale skoro polovica februára a tlačivá nikde, daň z príjmov, DPH, prehľad nikde nič

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    tweedle a to bolo naslubovane, ako stihnu do 8.2. -drsr-aby boli k dispozicii tlačiva dph,DP FO,DP PO,prehlady...a nič....tak písať, písať, písať...pritom čakať a čakať-kedy to bude drsr stihat....

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    katarina.j Pozri príspevok
    tweedle a to bolo naslubovane, ako stihnu do 8.2. -drsr-aby boli k dispozicii tlačiva dph,DP FO,DP PO,prehlady...a nič....tak písať, písať, písať...pritom čakať a čakať-kedy to bude drsr stihat....
    Bohužiaľ do 8.2. sľubovali dostupnosť len papierových tlačív na DÚ a to splnili.
    Pozri prílohu v príspevku č. 7 : http://www.porada.sk/t185020-danove-...ml#post1954490

    Tiež ma to neskutočne štve, že my musíme stíhať všetko a oni čo mali 2 roky čas na prípravu tak nestíhajú nič.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    no veď to, že oni majú na všetko čas, a ešte bude hovorkyňa DÚ v správach rozprávať ako všetky komplikácie spôsobujú podnikatelia svojou nevedomosťou

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    ja viem, ale ja som mala na mysli to, že mali dat dostupnost nielen papierovu formu ale aj elektronicku formu tlačiv...potom sa chudinky pani uradničky na DU stazuju kolko maju papierovačiek...no bodaj by nie, ked neviem akých maju IT-čkárov, ked nestihaju to hodit na web...aj doporučena posta sa da stratit-verte mi...a potom sa pokute nevyhneme...žial, chyba je na strane posty (v tomto pripade), ale vy ste si nesplnili povinnost voči DU (z pohladu DU)...takze "vitaj spravodlivost"...a ozaj, čo robili 2roky-ked nestihli? to by som chcela vediet....

    Aljok Pozri príspevok
    Bohužiaľ do 8.2. sľubovali dostupnosť len papierových tlačív na DÚ a to splnili.
    Pozri prílohu v príspevku č. 7 : http://www.porada.sk/t185020-danove-...ml#post1954490

    Tiež ma to neskutočne štve, že my musíme stíhať všetko a oni čo mali 2 roky čas na prípravu tak nestíhajú nič.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    srska Pozri príspevok
    len poznámka: krivdíte zamestnancom dú - na vine sú iní
    ja som štastná že mám takú správkyňu akú mám, na ňu nemôžem krivého slova povedať,pomôže, poradí, ale bohužiaľ na DÚ to funguje tak ako funguje,,,

    a čo sa týka strát na DU, dopuručene im pošlem 3 strany, 2. a 3. sa k správkyni dostane, 1. najdôležitejšia sa stratí niekde v medzi priestore,,,

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    srska Pozri príspevok
    len poznámka: krivdíte zamestnancom dú - na vine sú iní
    Neviem ako si na to prišiel, že sa tie sťažnosti týkajú zamestnancov DÚ.
    Správkyne, registrátori, zam. pre styk s verejnosťou sú aspoň na našom DÚ veľmi milí, príjemní a ochotní ľudia, ktorí tiež doplácajú na neschopnosť tých "hore".

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    asi som sa zle vyjadril - oni za to fakt nemôžu.
    ale keď sa kuknem kto je poverený vedením dú pn - to tiež není výhra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.