Zavrieť

Porady

Vrátenie tovaru ?

Zdravím,
mám taký problém a budem rád a každú odpoveď,jedná sa o to, že som si zavolal servis PC(v mojom prípade notebooku)
prišli ku mne a odviezli si ho k sebe do servisu kde prišli na to že je vadná grafická karta. do niekoľkých dní mi zavolali s
viacerými ponukami(druhmi) a ja som si vybral. No doniesli mi ho s úplne niečim iným ako som si vybral a z ceny stiahli cca
13 eur. No s tým čo tam bolo a čo tam je teraz sa nedá porovnať a preto by som chcel danú grafickú kartu vrátiť nazad.Konkrétne tam bola grafická karta Nvidia GeForce 9500M GS a po cenovej ponuke a dohode som si vybral radu Nvidia GeForce 9600M GS no po priatí NB tam je Nvidia GeForce 8400 MXM, keďže som namontovanie takejto karty neschválil bolo by možné ju vrátiť a s tym vyžadovať aj plnú cenu za danú grafickú kartu a za prácu(ktorá činila vyše 27 eur +grafická karta)
Preto by som rád počul vaše názory či je to možné a čo potrebujem spraviť. Notebook mám doma 3 dni, tuším sa to dá do7. dní od
prevzatia ?

Keďže mám momentálne obmedzený prístup na internet poprosil by som odpoveďe zasielať na môj mail bubless@centrum.sk
Vopred ďakujem za skoré odpovede,
S pozdravom Tomčík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.