Zavrieť

Porady

dovolenka

Ahojte potrebujem poradiť
Zamestnanec k nám nastúpil 01.07.2011 ako mu vypočítam na koľko dní dovolenky má nárok. Poraďte mi ako sa to vyráta? Ďakujem Vám
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
smachotka Pozri príspevok
Ahojte potrebujem poradiť
Zamestnanec k nám nastúpil 01.07.2011 ako mu vypočítam na koľko dní dovolenky má nárok. Poraďte mi ako sa to vyráta? Ďakujem Vám
Nárok 20,alebo 25/12x6. Samozrejme, ak odpracoval aspoň 60 dní, vtedy má nárok na dovolenku za KR, alebo jej pomernú časť.

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
smachotka Pozri príspevok
Ahojte potrebujem poradiť
Zamestnanec k nám nastúpil 01.07.2011 ako mu vypočítam na koľko dní dovolenky má nárok. Poraďte mi ako sa to vyráta? Ďakujem Vám
Vznikol mu nárok na dovolenku za kal.rok = odpracoval aspoň 60 dní ?

smachotka je offline (nepripojený) smachotka

smachotka
Este o jednu by som poprosila, zamestnanec pracuje na zmluvu od 02/11 ale iba na dve hodiny denne,ma do 30 rokov, kolko mu dovolenky vyratat?

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
smachotka Pozri príspevok
Este o jednu by som poprosila, zamestnanec pracuje na zmluvu od 02/11 ale iba na dve hodiny denne,ma do 30 rokov, kolko mu dovolenky vyratat?
11/12 ročného nároku. Náhradu mzdy za čerpanie dovolenky budeš vyplácať priemerným hodinovým zárobkom za 2 hod. denne.

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

ewita888
smachotka Pozri príspevok
Este o jednu by som poprosila, zamestnanec pracuje na zmluvu od 02/11 ale iba na dve hodiny denne,ma do 30 rokov, kolko mu dovolenky vyratat?
20:12x11

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.