Zavrieť

Porady

Grécko - Olympic beach

Ahojte. Máte niekto skúsenosti s ubytovaním STELLA v Grécku na Olympic beach?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    ja som tam bola asi pre 6 rokmi. Bola tam chladnicka, dvojplatnicka, 2 hrnce, 3 pohare, pribor.Ale mozno sa to zmenilo, ale ja si vzdy nosim jednorazove taniere, pribory, pohare, nemam potom problem. tam sa ani neoplati varit, My sme chodili jest do taverien.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Je to standartne ubytovanie, skrina, postel-grecka velkost.Podla mna nasich **.Ich je asi *** nie?

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Môžete mi ešte napísať, čo mám chápať pod vybavením kuchyne? Aby som vedela, ako sa mám pripraviť, keďže tam ideme na dovolenku.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Olympic beach je široký pojem.Možno sa tam niekomu páči, ale ja mám z toho strediska ten najhorší pocit.Predpokladám lepšie povedané viem ,že naše cestovky budú hľadať to najhoršie ubytovanie z najhoršieho.Neviem aké strediská vyhľadávate vy.Podľa mňa je OB turistické inferno.
    Plánoval som sa tam minulý rok ubytovať .Neviem skade ste ,ale predstavte si natrieskané Zlaté piesky v BA.Ráno o 5:30 som vystúpil s z auta omočil ruku do mora zostala masná ,zaradil spiatočku a šiel na Sithóniu.Otrasné stredisko .Ubytovne ako naše 4 poschodové činžiaky, hrôza a hnus presne takto si ja dovolenku nepredstavujem.Aj keď na druhú stranu musím povedať ,že dva tri kilometre ďalej po pláži boli aj celkom zaujímavo a slušne vyzerajúce hotelíky.
    alaya1 Ol.Be.je kludne a male letovisko, velke a rusne je Paralia Kateriny, hned vedla Olympiku.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Prešiel som to od Katerini (Paralia) to bol sajgon.Po Leptokariu tam sme to vzdali.Ak je to niekde medzi Katerini a Olympiaki Akti tak trochu beriem.Tam bolo trochu prázdnejšie.Na mape to nieje označené ,ako olympic beach. .

    Grécko - Olympic beach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.