Zavrieť

Porady

Dohoda o ukončení PP a zostatok dovolenky

Dobrý deň,
Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    MarkaK Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
    Ďakujem za odpovede.
    v roku 2012 máš nárok na dovolenku 2/12, t.z., 25 : 12 x 2 = 4 dni

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    MarkaK Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
    Ďakujem za odpovede.
    koľko dní (vrátane čerpania dovolenky) budeš mať odpracované za január a február ?

    MarkaK je offline (nepripojený) MarkaK

    MarkaK
    Odpracoval som celý január a chcem mat ukoncený PP 29. februára. Zatial som v tomto roku nevymeskal v práci vobec nic. Kedy možem ist uz na dovolenku, na ktoru mam nárok? Neviem na kolko dni mam narok za januar a februar, kedze budem cerpat vo februari dovolenku.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MarkaK Pozri príspevok
    Odpracoval som celý január a chcem mat ukoncený PP 29. februára. Zatial som v tomto roku nevymeskal v práci vobec nic. Kedy možem ist uz na dovolenku, na ktoru mam nárok? Neviem na kolko dni mam narok za januar a februar, kedze budem cerpat vo februari dovolenku.
    O tom, či pôjdeš na dovolenku alebo nie, musí rozhodnúť zamestnáv., ak nepôjdeš, celá nevyčerpaná dovolenka bude pri skončení PP vyplatená. Nárok máš na dovolenku za odpracované dni, a to za každých 21, jednu dvanástinu z 25, takže tak, ako už napísala mzdárka renča, sú to 4 dni.

    Dohoda o ukončení PP a zostatok dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.