Zavrieť

Porady

peňažný denník v MRP JU

Dobrý deň,
účtujem v MRP JU.
Ako mám vytlačiť konečný peňažný denník roku 2011. keď si dám výstupy/peňažný denník tak mi zobrazí PD za celý rok 2011 ale na konci sú sčítané samostatne každý stĺpec...vôbec to nie je oddelené hrubou čiarov na konci a sčítané celkom tak ako pri uzávierke. Dúfam, že chápete čo chcem povedať.
Viete mi pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Nechápem celkom, o čo vám ide. Stĺpce sú zrátané, aj kolonky Príjmy zdaňované celkom ... Ak vám ide iba o súčty, teda konečné stavy, môžte si vytlačiť Súčty a obraty (peňažný denník alebo všetko). Ja v tom nevidím problém. Alebo popíšte bližšie, čo presne by ste chceli vidieť.

    szivics je offline (nepripojený) szivics

    žena v domácnosti a popri tom pomáham s účtovníctvom ...viac szivics
    Neviem či rozumiem presne o čo ide, ale účtujem v MRP a áno nie je súčet v PD oddelený hrubou čiarou, ale to je ich dizajn a myslím že to je jedno ako vyzerá,len aby spĺňal základné podmienky obsahu.

    bibitraub je offline (nepripojený) bibitraub

    bibitraub
    ďakujem vám za odpovede, teda ked vytlačím konečný PD a na konci (po 31.12.2011) nebude hrubá čiara so súčtami, ale iba jednotlivé stĺpce budú spočítané, tak je to dobré?

    peňažný denník v MRP JU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.