Zavrieť

Porady

mesačný prehlad o zrazených preddavkoch

dobrý den

chcem sa spýtat aký datum dat do riadku 1. napr. za január výplaty. splatnost výplaty je 15.2.2012 dat tam dátum treba 06.02.2012 kedy sa výplaty robili alebo tam ide dátum 31.01.2012
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Chcela by som sa spýtať, v novom prehľadu je riadok č. 1 kde je napísané : zrazené preddavky na daň .....
    Ja mám jedného zamestnanca, ktorý má minimálnu mzdu a podpísané vyhlásenia, čiže preddavok neplatí. Píšem tam aj tak dátum vyplatenia mzdy? Alebo ostane riadok prázdny?

    ďakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Farks Pozri príspevok
    Chcela by som sa spýtať, v novom prehľadu je riadok č. 1 kde je napísané : zrazené preddavky na daň .....
    Ja mám jedného zamestnanca, ktorý má minimálnu mzdu a podpísané vyhlásenia, čiže preddavok neplatí. Píšem tam aj tak dátum vyplatenia mzdy? Alebo ostane riadok prázdny?

    ďakujem
    Áno, píšeš, veď ju mal vyplatenú, či?

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Tweety Pozri príspevok
    Áno, píšeš, veď ju mal vyplatenú, či?
    mal, ale nemal zrazený preddavok ten je nula.
    Asi sa už zamýšľam nad blbosťami, ďakujem :-)

    LVK je offline (nepripojený) LVK

    LVK
    zamestnávateľ z finančných dôvodov nevyplatil mzdu za mesiac Januar do konca februára ale až 15.3.2012 ako to vyplnim. mne to program dal do januára, ale myslím že to tam nemalo byť. Toto vôbec nechápem ako sa to má vykazovať. a ešte jeden príklad Januárova mzda i. časť vyplatená 20.2.2012 a 2.č. doplatok 15.3.2012 ako a kde to vykazať? vie niekto poradiť ?
    A čo ak pri kontrole zistim, že som nesprávne uviedla udaje o vyplatených mzdách " dôvod viď hore " aj v roku 2011 podávam opravné?
    Za skorú odpoveď vopred ďakujem
    Naposledy upravil LVK : 30.03.12 at 12:18

    mesačný prehlad o zrazených preddavkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.