Zavrieť

Porady

prehlad o zrazenych preddavkoch

Mam prosbicku, bol by niekto taky dobry a mrkol sa, ci mam spravne vyplneny prehlad? robim to prvykrat a to co mi vytlacil pc sa mi nejako nezda...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    Jasne, zabudla som ho prilozit, hlava derava....tak prosim o mrk na to, ci to je ok...velka vdaka
    PoZP.jpg  

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Máš to OK, ešte jedna poznámočka ty si na výplaty vyplatila tých 19593 zamestnancom a tých 16Sk zrazila a rozdiel medzi preddavkom a tými sumami tých 14866 si požiadala DU o vrátenie Sk. Alebo si potom môžeš tých 19593 každý mesiac postupne odpočítatavať od preddavku. Čiže za 2/05 by si si odpočítala 4727 a v 3/05 by si si mohla uplatniť 8858 a postupne znižovla ten preplatok a nič by si neplatila a bonus by si si pýtala od DU naspäť. Záleži od Teba čo si vyberieš.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    skús to dať nabudúce formou prílohy pls...

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    To bol obrovský obrázok, ani mi nevošiel na obrazovku, ja som videl iba jedno číslo, tak to neviem posúdiť, nabudúce zmenšiť na rozmer 600x400 pixelov

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    ospravedlnujem sa za ten big obraz, ale prvý krat som skušala pripojit prílohu, a som taka stastna ze sa mi to podarilo, ze som to ani druhy krat radsej nesla skusat :-)

    lenkak dakujem, ja som si nebola ista tym danovym bonusom preco ho mam ziadat od danoveho úradu

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Lebo si ho vyplatila z vlastných prostriedkov celý, nakoľko preddavok si vyčerpala na tie preplatky z min. obobia. Tak neostalo Ti na bonus.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Áno dokonca DU má na to svoje tlačivo, kde to vyplníš a oni Ti na účet potom pošlú peniažky.

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    Lenkak velmi pekne ti dakujem....teraz ma napadla este jedna vec, nemala si ty nahodou problem so skladom v MRP pri uzatváraní roka 2004?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Tamara, aj mňa napadla jedna vec, ja na MRP iba odpovedám, ešte sa ani raz nestalo, že by som sa pýtala ohľadom MRP. Asi tam mám najviac príspevkov. Ale vďaka.

    venus je offline (nepripojený) venus

    venus
    chcela by som vas poprosit o pomoc.
    v roku 2004 som podala prehlad o zraz.preddavkoch za 4.stvrtrok 2004 az 2.2.2005, lebo 31.1. pripadol na sobotu, teraz mi poslali vymer na pokutu, za nedodrzanie terminu. Tu neplati, ze ked posledny den pripadne na sobotu tak sa posuva na pondelok? Prosim poradte, co robit.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    venus
    chcela by som vas poprosit o pomoc.
    v roku 2004 som podala prehlad o zraz.preddavkoch za 4.stvrtrok 2004 az 2.2.2005, lebo 31.1. pripadol na sobotu, teraz mi poslali vymer na pokutu, za nedodrzanie terminu. Tu neplati, ze ked posledny den pripadne na sobotu tak sa posuva na pondelok? Prosim poradte, co robit.
    Prehľad za štvrťrok sa dáva do 30-tich dní po uplynutí kal.štvrťroka, teda mal byť odovzdaný do 30.1.05 Som zvedavá, či aj iní dostali pokutu za odovzdanie až 31.1..05,resp. vo februári.
    Naposledy upravil Paula : 14.12.05 at 07:12

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.