Zavrieť

Porady

OLYMP - PREHLAD O ZRAZENYCH PREDDAVKOCH

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
AKOJTE PORADCI - nerobíte niekto v tejto chvíli výplatky?? -
chcela som vedieť či z Olymu akceptujú vytlačený Prehľad o zrazených predd..., nemám originál tlačivo.

Usporiadat
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Dockaj porovnam to!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Sedi to presne!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
saman
Sedi to presne!
Dík - to som zistila aj ja, ale či mi ho zoberú????, hmmmmmm?

0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
saman
Sedi to presne!

...hihihihi - kolegyňa vraví never mu!!! - je to šaman !!

0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Ked, chces ver, ked nechces, never... ale to tlacivo co vychadza vo financnom spravodajcovi ako vzor je len "vzor", aj keby vysledne potvrdenie vyzeralo inac a malo vsetky potrebne nalezitosti danovy urad ho musi uznat. Navyse to z Olympu je uplne presne, akurat ze dole ma napisany nazov programu. Podla mna je to OK, ja ich budem davat uz 2 rok take a zatial sa nikto nestazoval.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
tak ho dám aj ja - uvidíme či vezmú - dííííííík !!!!!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
sway
Dík - to som zistila aj ja, ale či mi ho zoberú????, hmmmmmm?

Ja podávam na BA I a IV a zatiaľ neprotestovali!
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Neboj sa zoberu to tlačivo.Ja ho podavam už rok .
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

ziaden strach beru ho bez problemov
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ďakujem všetkým - urobila som ho zo SW.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Aj keby si si ho vytlačila z internetu, ti ho zoberú :-) hlavne tam musí byť ten čiarkový kód v pravom hornom rožteku :-) kvôli skenovaniu :-)
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

babenko1
Aj keby si si ho vytlačila z internetu, ti ho zoberú :-) hlavne tam musí byť ten čiarkový kód v pravom hornom rožteku :-) kvôli skenovaniu :-)
presne tak teraz na vsetkych vykazoch je dolezity ciarovy kod
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
UCET
presne tak teraz na vsetkych vykazoch je dolezity ciarovy kod
lenže smola, ak nesedí s ich čiarkovým kódom tak ho nevezmú. Mne takto nechcú brať DPH priamo zo SW tlačené - tak sa trápim s tlačou do originálu - a tam sa trafiť do riadkov- hrúza!!!, ale čo už.
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

sway
lenže smola, ak nesedí s ich čiarkovým kódom tak ho nevezmú. Mne takto nechcú brať DPH priamo zo SW tlačené - tak sa trápim s tlačou do originálu - a tam sa trafiť do riadkov- hrúza!!!, ale čo už.
To je zaujímavé, ja odovzdávam DPH už od minulého roka takýmto spôsobom a nemám absolútne žiadne problémy...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Oldi
To je zaujímavé, ja odovzdávam DPH už od minulého roka takýmto spôsobom a nemám absolútne žiadne problémy...
ale tlačíš do originálu, alebo podávaš čiernobiele zo SW?? - ten Ti berú???
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

sway
ale tlačíš do originálu, alebo podávaš čiernobiele zo SW?? - ten Ti berú???
caute ... bavite sa o SW Omega. Ja vytlacam priamo z Omegy ked mam farbu tak farebne ked nie tak len CB a beru bezproblemovo
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

UCET
caute ... bavite sa o SW Omega. Ja vytlacam priamo z Omegy ked mam farbu tak farebne ked nie tak len CB a beru bezproblemovo
ja tlačím nie ako štandardnú zostavu, ale cez A - export, t.j. ako pdf (ČB) a toto je 100%-né, že zoberú. Týka sa aj súvahy a výkazu ziskov a strát
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

slnko
ja tlačím nie ako štandardnú zostavu, ale cez A - export, t.j. ako pdf (ČB) a toto je 100%-né, že zoberú. Týka sa aj súvahy a výkazu ziskov a strát
Musia zobrat je to na 100% ako original. Ja to tak odovzdavam uz par rokov.
0 0
adrika adrika

adrika je offline (nepripojený) adrika

Ahojte, máme jedného pracovníka, ktorému nevychádza žiadna daň, ale DÚ nám prepláca daň. bonus, keďže sme mu ho vyplatili. Ale v Prehľade o zraz. preddavkoch za min. štvrťrok nám sumu vyplateného daň. bonusu iba v riadkoch A a C, v r. D mám nulu. Neviete niekto ako to tam mám "vopchať" ? dík
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
adrika a vygenerovala si si v prevodných príkazoch aj bonusy? - ťahá to odtiaľ.... skús
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať