Zavrieť

Porady

DPH nové tlačivo 2012?

videla som v porade že rozprávate o novom tlačive dph na rok 2012, ševt však koncom januára predával staré DPH01-2011 a aj na stránke drsr je len toto. Do e-dane sa neviem dostať. takže ktoré tlačivo je správne? to minuloročné sa bude pokladať ako neposlané danové priznanie? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Na stránke "finance.sk" je tlačivo aj s automatickým výpočtom, funguje a zoberú ho. Ja som už podal.
    tuta tak to je oveľa praktickejšie

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    iste, nesprávne tlačivo = mastná pokuta

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    dokonca aj na stránke www.drsr.sk v sekcii daňové tlačivá, je len tlačivo platné pre rok 2011 a prečo sa nevieš dostať do e dani? Tam je platné tlačivko k dispozícií.
    bob666 ďakujem pomohlo . bob

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    zas nehaňte vo všetkom web drsr.sk - treba hľadať - v *.zip máte všetko
    tuta a toto kde bolo maskované? Správne si mal napísať treba vedieť hľadať :-D
    srska je to tam určite už mesiac - inak by softové firmy nemohli zapracovať novinky do svojich produktov

    jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

    jb0863
    dnes som sla podat DPH , na stranke drsr maju len tlaciva DPH 2011 , volala som linku 048/4317222-1 , musite mat trpezlivost , kym Vam niekto zodvihne , ale na druhej linke mi dvihla velmi prijemna pani, ktora mi vravela, ze tlacivo platne pre rok 2012 mozem podat cez e-dane .Takze vstupit, stiahnut ,vyplnit a poslat....
    srska máš ich v príspevku #6 v dph_2012.zip :-)

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    jb0863 Pozri príspevok
    dnes som sla podat DPH , na stranke drsr maju len tlaciva DPH 2011 , volala som linku 048/4317222-1 , musite mat trpezlivost , kym Vam niekto zodvihne , ale na druhej linke mi dvihla velmi prijemna pani, ktora mi vravela, ze tlacivo platne pre rok 2012 mozem podat cez e-dane .Takze vstupit, stiahnut ,vyplnit a poslat....
    i tak še da ale i tak še da: https://tlaciva.novitech.sk/tlacivo/dph2012

    DPH nové tlačivo 2012?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.